Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a kisgyermeke...

Anyukák, akiknek a kisgyermeke nem eszi meg a kenyeret és péksüteményeket mit adtok enni reggelire és vacsorára?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kisfiam,eddig reggel- este tejpép volt,de ez már nem kell neki.

A reggeli a nehezebb,mert sokszor csak joghurtot,krémtúrót fogad el.

Este azért van,hogy eszik az ebédből is.

Mostanában felvágottból,virsliből pár falat,amivel ugye nem lakik jól,szerintem.


2011. jún. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sem ette egy időben a pékárut. Mi úgy oldottuk meg, hogy a virsli, a felvágott mellé bio kölesgolyót adtunk neki, azt megette. A mai napig nagyon szereti, még magában is.


Egyébként ne aggódj, eljön majd az ideje, hogy rászokik a kicsid a pékárura. Az én fiam a kiflivéggel kezdte, mára (3 éves) mindent megeszik. :)

2011. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a választ,majd megpróbálom neki.

Csak elég idegesitő ez a nem evése reggel.

2011. jún. 23. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13 hónapos és ő sem ette a kenyeret, próbáltam nagyon sokféle dologgal megkenni, most a medve tömlős sajt nagyon bejött és ezzel kenem meg egy egész szeletet megeszik. Próbáld meg, hátha segít.
2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bundás kenyeret próbáltad?
2011. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 21 hónapos, és reggel csak tejterméket (tej, joghurt müzlivel) és gyümölcsöt eszik. A péksüti is ott van mindig az asztalon (a többiek miatt), de neki nem kell, mondjuk én megértem, én sem eszem ilyesmit.


Vacsorára kap felvágottat, azzal megeszi a kenyeret (csak kétszer annyi felvágott kell neki rá, mint pl. a testvéreinek :)).


Délben a főtt kaját szerencsére rendesen eszi, így nem aggódok. Nasi nincs, majd eszik ha éhes lesz.

2011. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi nektek is a válaszaitokat.

Igen próbáltam azt is,néha a vajas piritost megeszi,de abból is csak egy fél szeletet.

Szerencsére ebédelni ő is eszik rendesen mindig,van,hogy leves után még eszik a másodikból is.

Nasit nem sűrűn kap,csak,ha látja a tesókat,akkor ő is kér.

2011. jún. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!