Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki milyen bulit szervez,...

Ki milyen bulit szervez, illetve szervezett gyermeke 3 éves szülinapjára? Minden részlet érdekel. Milyen volt, milyen szórakozás stb

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kis családi összejövetel lesz majd aug. végén. Nem tartom szükségesnek a nagy felhajtást, mert még túl kicsi ahhoz, hogy élvezze is. Annak örülni fog, hogy itt lesznek azok, akik számára fontosak, lesz tortája (már tudom, hogy rózsaszín kell és epres, ezt "rendelt), kap majd ajándékokat (nem visszük túlzásba ezt sem!9 és együtt leszünk, az a nap róla fog szólni. De külön program, bohóc meg miegymás nem lesz... számomra ez már túlzás.
2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor a fiam 3 éves volt, szintén kis családi szülinapot tartottunk (2-2 nagyszülő és mi)
2011. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem is értem a néhányadik szülinap nagy felhajtásait. Ők még nem nagyon élvezik, sokkal nagyobb buli a felnőtteknek. Majd ha már van értelme akkor jöhetnek a nagy gyerekzsúrok :)
2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Áprilisban volt 3 éves a lányom. Volt egy családi ünneplés, nagyszülőkkel és velünk, illetve egy másik, ahová pár barátját hívtuk meg (7-et, 5-en jöttek el, de így is sokan voltunk, mert úgy szólt a meghívás, hogy a szülők is maradhatnak, ha van kedvük, akkor meg már ugye a tesók is jöttek stb.).


Az első az egy szimpla családi összejövetel volt tortákkal és ajándékokkal, a másodikra vettem arcfestéket, aszfaltkrétát, buborékfújókat, nagyon jól elvoltak a gyerkőcök. :)


Pizzát sütöttünk, illetve volt torta, néhány sütemény és kész. Persze lufik is voltak, a párom a bulit megelőző hetet azzal töltötte hogy megtanult lufiállatokat csinálni, hát nagy siker volt, mindenki vitte haza őket. :))

2011. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor én kifogok lógni a sorból,ezek szerint...

Már a lányom 1. és 2. szülinapján is volt babazsúr,így a 3.-ra is szerettem volna.

Kb 20 kisgyerek volt(+ párnak itt maradt az anyukája),kerti partit csináltunk,mert a házba nem akartam beengedni ennyi gyerkőcöt,mert pár közülük maga az ördög,már bocsánat...

A meghívóra az volt írva,hogy 14:00-18:00,de voltak,akik még 22:00-kor is itt voltak,akkor már azért én i kezdtem fáradt lenni.

Én a tortát rendeltem(DORA-s volt) és vettem sütit,cukrot,csokit és csináltam szendvicseket.

Felállítottuk a kertbe a trambulint és béreltünk egy nagyobb ugrálóvárat,azokat nagyon élvezték a gyerekek.

Hívtunk bohócot is,neki is örültek a gyerekek.

Az egész házat kívül feldíszítettük rózsaszín-lila lufikkal.

Mi ajándékba vettünk neki egy babakonyhát és babakocsit,de ezen kívül még rengeteg ajándékot kapott...

Itt nem voltak családtagok,azt a rákövetkező hétvégén ünnepeltük meg egy étteremben.

2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk családi volt, nem túl nagy az sem.

Majd ha ovis lesz és lesznek kis pajtási, akit szeretne meghívni, akkor lesz neki külön gyerekzsúr, addig meg fölöslegesnek tartom a nagy felhajtást.

2011. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy otthon azon a család vett részt. És másnap volt egy a játszóházban 9 gyerekkel. Nagyon jó volt mind a kettő. A gyerek nagyon élvezte és a mai napig a játszóházas bulit emlegeti. Szóval nem igaz, hogy nem élezik a gyerekek ilyen korban. Pontosan tudta, hogy ez most róla szól. Mind a két helyen volt tortája. Jövőre is ugyan így tervezem.Mert annyira jól sikerül és emlékezetes volt neki.
2011. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!