Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kislányom két hete...

1 éves kislányom két hete elkezdett a bútorok mellett lépegetni, vegyek neki szandit, vagy még ráérek vele, és ha igen milyen legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném még, ha azok közé tartozol, akik addig nem nagyon használják a cipőt, amíg nem jár. Akkor vettem meg az első igazi cipőt, amikor már láttam, hogy valóban elindultak a gyerekek.
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell szandit venni, ha utcán is le akarod tenni, vagy játszóra vinni. Nekem a Salust ajánlották, én ezt veszem a lányomnak, amióta cipő van a lábán. Nekünk rendkívül bevált mind egészséges láb, mind ár, mind tartósság szempontjából.
2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, ortopéd főorvos ajánlotta a salust, nem mellékesen
2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretném még én sem erőltetni, csak nem tudtam, hogy kellene-e már ráadnom, vagy még nem! De akkor megvárom, amíg rendesen tud majd járni!Köszönöm szépen a válaszokat! Utána fogok nézni a Salusnak!
2011. jún. 24. 13:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Orvosok közül sokan ajánlják, hogy otthon is legyen cipő a gyereken. Tehát kizárólag akkor legyen cipő nélkül, ha természetes talajon, füvön, kavicson, homokon jár. Én itthon nem adok rá, de utcára csak egészségeset adok. (Rosszul vagyok ezektől a mostanában divatos gumiklumpáktól, minden gyerek bokája ki-kibillen benne, plusz szerintem gusztustalan.)
2011. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott egy kérdés ezzel kapcsolatban, a gyerekek hány éves koráig fontos az, hogy megfelelő cipőt vásároljunk?Figyeljünk a bokája tartására erre gondolok.
2011. jún. 24. 13:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki mit fog írni, de én felnőttként a mai napig nagyon figyelek erre magamnál és a férjemnél is egyaránt.

Nem vagyunk annyira eleresztve, de azokat a cipőket, amiket napi szinten hordunk, megválogatjuk.

Aztán az ilyen olyan báli meg mit tudom én milyen cipőkkel kapcsolatban már elnézőbbek vagyunk. Pláne én, mert nőként azért cseppet több cipőm van.

Szóval a gyereknél se hanyagolnám el később se a dolgot.

2011. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A boka tartására akkor kell odafigyelni, ha merev talpú cipőben jár a gyerek. Ha a puhatalpú liliputut veszed neki, akkor az bár megvédi a lábacskáját a megfázástól és kényelmesebbé teszi számára az egyenetlen talajon pl. kavicsokon való járást, nem szúrja meg semmi a talpát, de nem terheli fölöslegesen a lábakat, sőt, lehetőséget ad, hogy tökéletesen fejlődjön. Nézd meg a honlapot, ott az ortopéd orvosi vélemények is le vannak írva. Nekem már a második babóm liliputizik, bevált!:-)
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Osztom az előző válaszoló véleményét! Nekünk már a 3. gyerek jár puhatalpú cipőben. mindegyik gyerek imádja, nagyon kényelmes nekik, és egészséges.

[link]

2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 13.36-os válaszoló,igazad van! Ruhákon lehet spórolni, abból vehetek használtat is, de a gyerekem cipőit meg fogom válogtani:-) köszönöm!
2011. jún. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!