Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek szeret kint az...

Gyermeketek szeret kint az udvaron mezítláb lenni? Kisfiam nem, pedig jó lenne, mert kicsit lúdtalpas.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs udvarunk, de a 20 hónapos fiam sem szeret mezítláb lenni kint. Múltkor a strandon nem volt hajlandó végigmenni a füves részen a medencéig, cipelni kellett. Meg a homokozóban, ahol szinte minden gyerek mezítláb van, rögtön kérte vissza a cipőjét, ahogy levettem róla. Pedig jó lenne, mert egészséges a lábnak.
2011. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ragaszkodik a cipőhöz, ha a kertben játszik, de nem is bánom, mert egyik nap, ahogy kint játszottunk ráléptem egy darázsra. Szerencsére papucsban voltam, csak az erős zümmögés tűnt fel.
2011. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős a gyermeked? Az enyém most 2,5. Tavaly még ő is irtózott a mezítlábazástól (zavarta a fű, s csak sikított, hogy szűr,szűr). Idén meg amint leérünk a társasház udvarára, már veszi is le a szandálját. Itt szinte minden gyerek mezítláb szaladgál az udvarban. Így ez olyan nagyfiús dolog. Illetve első alkalommal nagyon tetszett neki, hogy bele tudja fúrni a homokba a lábfejét.
2011. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2,5 éves
2011. jún. 29. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze.

27 hónapos, már avyal egész nyáron mezítláb volt, idén is úgy van kint.

2011. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én lányom is 2,5 éves, és mondták, legyen sokat mezítláb.

Szívesen van cipő/szandi nélkül, de CSAK zokniban!

Amúgy finnyás, pucér lábbal rá nem lépne a fűre, földre.

Zokniban viszont szívesen futkos.

Tavaly nyáron, mikor 1,5 éves volt, még zokniban sem volt hajlandó, akkor ragaszkodott a szandihoz.

2011. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21 hónapos fiam imád mezítláb lenni kint. Pedig az udvaron a kocsibeálló durva kövekkel van kirakva, néha az én lábamat papucson keresztül is szúrja, ő imád rajta rohangálni. Csak akkor nem engedem, ha a keresztapja kint dolgozik a garázs előtt (kárpitos, mindenféle szögek, kapcsok vannak olyankor a földön a betonon).
2011. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 2 és fél éves, de imád mezítláb lenni. Reggel is ráadtam a cipőt, mire kimentem utána az udvarra, már mezítláb futkosott,kb. fél percig volt a lábán. Amikor csak tudja, levarázsolja a lábáról a cipőket. Nem érdekli, hogy hideg a fű, vizes, sár van.
2011. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányom sem szeret,de én sem rajongok az ötletért annyira.

Anyukám erőltette még tavaly,hogy legyen mezítláb,de mivel a picim sem akarta,ezért nem erőltettem.

2011. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!