Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljunk a kétévesemmel...

Mit csináljunk a kétévesemmel ilyen borult, esős időben itthon?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszúak a délutánok, mindjárt kel. Eddig: festettünk, gyurmáztunk, házimunka együtt, babazsúr, labdázás, buborékfújás, könyvnézegetés-színezés orrvérzésig, duplo, de már mindent ununk.
2011. jún. 30. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell azt a gyereket a széltől is óvni!

Meg kell szoknia. A nyaralást is.

Árnyékban legyetek és kész! Vigyél teát!

2011. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Lázas... (ezt nem írtam)

am heti egy-két strandot tudok fizetni. Egész délelőtt kinn voltunk a játszón, sétáltunk, nézelődtünk, énekeltünk. Nyilván a legkönnyebb ítélkezni akkor is, ha nincs semmi infó a helyzetről. Kánikulában nem fogom kivinni.

2011. júl. 12. 16:36
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem ítélkeztem , süsdmeg! Ötleteket akartál. Honnan tudhattam hogy lázas!Mikor kikívánkozol! Ha lázas, akkor ágynyugalom, s annyi. Nem csak kicsit kihevült?

Nálunk van szabadstrand, liget, és egy udvar, közös osztatlan tulajdon, oda lehet vinni kismedencét, kádat.

2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na látod, süsdmeg. Nálunk meg egy kib..szott panellakás van, semmi osztatlan vagy osztott, meg egy hótunalmas kisváros. Próbálunk zenét hallgatni most betegen, hasonlók. Mikor kiemeltem a kérdést, azt hittem nem lázasodik be újra. Persze, hogy mennék én innen a török riviéráig, de nem tudok. Így kínlódunk.
2011. júl. 12. 16:47
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

mOST MIO A BAJ?? nME AKARTALAK MEGBÁNTANI. a MIÉNK IS PANEL, NYUGI.

Lehet, hoyg csak a meleg miatt ment fel a hőmérséklete. Előfordul a kicsikkel! Készíts neki hűtőfürdőt, s ott játszhat is.

2011. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, az előbb poénos akartam lenni, csak nagyon nehéz volt ma nekünk. Hűtőfürdőztünk, persze. Lázas, vírus. Köszi, csak néha elegem van :) legfőképpen saját magamból :D
2011. júl. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!