Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtátok a testvérfellépőt?

Használtátok a testvérfellépőt?

Figyelt kérdés
28 hós lesz a fiam amiko érkezik a kistesó.Gondoltam beruházunk egyre de kiváncsi lennék hogy szeretik e a gyerekek?Mennyire lehet kihasunálni.
2011. jún. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

22 hó különbség, kb 3-szor használtuk a fellépőt.

Nem szerettem, konkrétan utáltam, nagyon lehúzta a babakocsit, ahogy ott állt a nagyom a 14 kilójával + overáll. Nem bírtam tolni rendesen a kocsit, nagyon piciket tudtam lépni,útban volt a fellépő.

Egyébként az én nagylányom sokat bír gyalogolni, és mindig arra jön, amerre én kérem. Közel van hozzánk minden, nem igazán van nagy távolság errefele.

Én azt javaslom, akkor vegyél fellépőt, ha össze-vissza tekereg a nagyfiad, nem arra megy, amerre kéne, és ha messze van a közért, orvos, stb, amerre menni szoktatok.

Egyébként a nagylányom szeretett rajta állni, azzal nem volt gond.

2011. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van. Olyan, amire rá tud ülni. 20 hónap a különbség, a fiam gyakran elfáradt még séta közben, olyankor ráült.

Kb. fél évig napi szinten rendszeresen használtuk. Aztán már nem volt olyan elfáradós, akkor úgy csináltuk, hogy a kicsi rajtam volt a hordozóban, a nagynak pedig fogtam a kezét vagy szaladtam utána. Egyszerűbb így, mintha a babakocsit tolnám. De azért még néha napján megyünk így, pl. hosszabb sétára vagy hasonló. :)

Na ezt jól összehoztam, nem tudom mennyire érthető, de azért remélem segítettem valamicskét. :D

2011. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk nem volt és nem is akartam venni

nálunk 32 hónap volt a korkülönbség

de mondjuk a legnagyobb imádott motorozni így azzal ment

2011. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használom, a nagylányom 2,5 éves volt mikor megvettük most 3 éves és még mindig rááll ha messzire megyünk. Ha sétálni akar akkor meg felhajtom.
2011. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 hónap a különbség, és nem is terveztem, hogy veszek.. a lányom felnőtteket meghazudtoló távolságokat (hegyen lakunk adott még a szintkülönbség is) képes 1.5 éves kora óta megtenni... a központ 2 km-re van a völgyben, az nem gond neki - viszont nekem így is nehéz sokszor a megtömött babakocsit tolnom a kicsivel, de mégha a nagy is arra támaszkodva állna a fellépőn, na abba bele se gondolok...

szóval szerintem mérlegeld a fiad teljesítménye (28 hónaposan már sokat képesek gyalogolni vagy akár motorozni) és a babakocsihasználatod alapján - a fenti hordokendőzés is jó megoldás lehet olykor...

2011. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 hónap van a két nagyobb között, nem fektettem be ekkora összegbe, hogy testvérfellépőt vegyek. Megbántam, nagyon kellett volna.


Ez attól is függ menyire bírja a nagyobb a sétát, illetve mennyit gyalogoltok. Mi nagyon sokat. És persze látja is, hogy a kicsi meg fekszik, és tolják, neki mé nem lehet, stb. stb.

Én megoldottam, beültettem a kicsi lábához. De nem minden babakocsi bírja így a strapát. :)))

2011. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!