Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtátok a testvérf...

Meddig használtátok a testvérfellépőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Apámmal csináltattam, de nem használtuk. 21 hónap van lányaim között, nagyon szépen sétál azóta mellettünk.
2011. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

22 hónap van köztük, kb 3-szor használtuk, mert utáltam úgy tolni a babakocsit, hogy nehéz is, és lépni alig bírok tőle.

De szépen jött a lábán a nagy, nem volt gond.

Nem szeretem a testvérfellépőt.

De itt sok történetet olvastam, sokan használják és szeretik.

2011. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 hónap van a két pici között. Mi szinte minden nap használjuk. Számunkra nagyon hasznos dolog. Igaz egy kicsit "macerásabb" tolni néha a babakocsit vele. Viszont nem egyszer voltam már hálás azért a pillanatért amikor megvettük mert sokszor mentett meg attól,hogy a nagyobbikat én vigyem mikor már nagyon fáradt volt.:)
2011. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom a kicsi 4 hónapos,3 hónapja szereltük a kocsira mert a lánykám séta közben úgy el tud "fáradni", most meg ha fáradt akkor felpattan.Nagyon élvezi és én is.

Nagyon jó találmány.

2011. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi most vettünk, 21 hónap van a gyerekek között, 11 hósak már a kicsik, eddig is jó lett volna, de a lányomnak egyre kevesebb kedve van jönni sétálni, ősztől meg ovi, nem akarok minden reggel macerát, ezért befektettünk rá. Nagyon jó dolog szerintem is, lányom le se akar róla szállni (3 lesz novemberben). Csak elég nehéz tolni egy idő után az ikerkocsi+tesrvérfellépő kombinációt. :-) Remélem minél tovább kihasználjuk, mert nagyon drágák. :-(
2011. júl. 8. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!