Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves kislányomnak görcssze...

3.5 éves kislányomnak görcsszerűen fáj a hasa. Széklete van, megfelelő állapotú. Összeevett volna valamit arról nem tudok. A hasát fájlalja. Mit kéne neki adnom, vagy mit tegyek? Az éjszaka föl-föl sírt ha belenyilalt neki.

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom hét éves,neki is így kezdődtek két éve a panaszai.Aztán egyre sürűbben fájt a hasa,elvittem a gasztroenterológiára és ott kiderűlt hogy tejcukór érzékeny,ha nem most fórdúlt elő elősszőr és nem tudod mihez kötni a hasfájást akkor érdemes egy beutalót kérni a gasztróra egy vizsgálatot megér.De lehet hogy éppen készűl valami kis nátha nálla és ezért fáj a pocija.
2009. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől fájhat. Ha úgy látod, hogy nagyon szenved vidd orvoshoz. Nehogy vakbél legyen v. ilyesmi. De lehet pszichés oka is, azt akarja, hogy rá figyeljetek. Nem volt veszekedés a családban?
2009. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen a lányommal, voltunk vérvételen, megvizsgálták UH-on is, stb. Mindent rendben találtak. Azt mondták, hogy nagyon sok oka lehet, hasonlókat, mint amiket az előző válaszokban írtak. Pl.hogy ne igyon sok tejet, kakaót, ha megfázott, attól is fájhat, igyon Normaflore-t, az rendbeteszi. Ha keveset alszik, pihen egy gyerek, és fáradt, az is okozhatja. Szóval tényleg a pszihés okokon túl lehet testi is, de még azt is mondták, hogy ha kevés folyadékot iszik egy nap, attól is fájhat.
2009. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Délben elvittem az orvoshoz aki bélhurut-ot diagnostizált.Írt Sumetrolim gyógyszert + görcsoldót kell szednie.Remélem nem lesz rosszabb.Bár még mindig görcsöl neki.
2009. márc. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!