Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros Anyukák! Milyen...

Császáros Anyukák! Milyen volt a hegetek műtét után 2-3 héttel? Normális, hogy váladékozik?

Figyelt kérdés
Meg vagyok ijedve:(((
2009. szept. 7. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az enyém nem váladékozott. Varratszedésig szúrt viszont.

Mikor mész?

Szerintem mutasd meg a dokinak, erre még a háziorvos is tud választ adni!

2009. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia, nekem nem váladékozott a hegem, de szerintem csak tisztul, azért rákérdeznék a dokimnál, biztos ami biztos! Egyébként nekem még volt hogy varratokat szedtem ki 1 hónap után a hegből, nem nagyokat csak ilyen kis szálakat és ilyenkor még vérzett is egy kicsit, de nem volt semmi bajom belőle.

3 hós baba anyukája

2009. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sem váladékozott,viszont a mai napig csúnya heg van(6éves)ami nem baj,viszont 6éve rendkivül érzékeny,ha a bugyi korca bevág,mintha éles késsel hasitanának :((
2009. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem felszívódó varrataim vannak....esetleg azért lehet?Ja és szaga is van,le lehet tisztítani valamivel?Vagy irány a Doki?

2009. szept. 7. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs,de mutatsd meg dokinak!

Nekem is volt bűzös váladék 2 héttel szülés után.

Kaptam rá antibiotikumot,Betadin tusfürdőt és krémet.

Hamar elmúlt,nem fájt mikor megvizsgálták.

Írj majd,hogy mi volt!

13 hós nagyfiú anyukája

2009. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem váladékozott. Az én kisfiam május közepén született, rögtön utána már jött a kánikula, és hát elég husi vagyok, és a doki azt mondta, hogy a hájas hasfal nehezebben gyógyul, vigyázni kell, nehogy begyulladjon. Reggel és este Betadin oldattal kenegetett a párom, és steril gézlapot kellett rátenni.

2009. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem váladékozott! Menj orvoshoz! Jobb félni mint megijedni!
2009. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán "normális", menj el orvoshoz mindenképpen! Lehet nincs gond, de inkább nyugtasson meg a doki!
2009. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia nekem is váladékozott és egy kicsit kellemetlen szaga volt, belső fertőzésem volt és augmentin antibiotikumot kellet szedni 10 napig.
2009. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nekem is felszivódó volt a varratom szerintem nem amiatt van neked sem
2009. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!