Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt e olyan, hogy bölcsibe...

Volt e olyan, hogy bölcsibe irattátok gyermeketeket, miközben a nagyszülő is tudott volna rá vigyázni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

szia

igen, én bölcsibe irattam a fiam, a lányom is bölcsis lesz ősztől.

A nagyszülőnek épp elég vigyázni a gyerekekre amikor betegek.

Egyébként meg a bölcsiben jó kezekben vannak, gyerektársaságban, jól megszokott rendszer között "dolgoznak". A fiam nagyon-nagyon sokat fejlődött a bölcsibe, mindig szivesen ment.

2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem aktuális, de ha visszamegyek dolgozni, inkább bölcsis lesz a kicsim, pedig anyukám óvónő és nyugdíjas.
2011. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk anyukám fog vigyázni a kicsire, a naggyal is így volt.

Nem akarom elvenni a helyet olyanok elől, akik semmi más módon nem tudják megoldani, miközben nekünk szerencsére van más lehetőségünk.

2011. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk rokon(3. nagyi)vigyáz majd a lányomra egy évig míg ovis nem lehet,egyszerűen azért mert így kényelmesebb nekem is lányomnak is több szempontból.néha úgy gondolom többet tanult volna ha bölcsibe íratom és jót tett volna neki az egész napos gyerektársaság,de mostmár nem változtatunk,szeptemberben már aktuális lesz.
2011. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is elvileg tudott volna vigyázni anyukám a lányomra, de azért egész évre rá bízni azért igencsak megterhelő lett volna. Nem fiatal, már 68 éves, így én ezt nem vállaltam. Így is volt olyan időszak, amikor azt mondta a szervezete, hogy elég volt és voltak intő jelek, hogy vegyen vissza (pl. elájult).
2011. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!