Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 3 éves gyereke is előszere...

Más 3 éves gyereke is előszeretettel turkál kézzel az ennivalójában?

Figyelt kérdés

Már nem tudok mit csinálni. Tud enni kanállal, de állandóan a kezével szedi ki az ennivalót a tányérból. Mondom már szépen, csúnyán, volt hogy elküldtem az asztaltól, de semmi nem segít. Ja és persze dicsérem, ha rendesen kanállal eszik.

És olyan minden körülötte, mintha egy kismalac enne. Pártedli nélkül a ruháján lenne a fele ennivaló. Mi lesz így az oviban???


2011. júl. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
pont azt akartam kérdezni, hogy jár-e bölcsibe, oviba! mert a fiam azóta úgy eszik, mint egy kisangyal, látja a többiektől, hogy ők is szépen kanállal esznek, nem kézzel - szóval az ovitól ne félj, pikk-pakk eltanulja a jót a többitől :) (na meg a rosszat is, de az más kérdés :P)
2011. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van és én is az óviba bízok :)
2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neeem, ilyesmi nincs, de a kukacát mindig fogdossa....:). Hát mondogatom neki, hogy nem kéne, azelőtt, talán 1 hónapja, állandóan a szájában volt a keze, na most nem tudom melyik jobb :O
2011. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindig partedlivel evett, szinte az első ovis napig. Nem is mertem túl drága ruhákat ráadni az oviba. Csak úgy 2 hét múlva fedeztem fel, hogy nagyon ritkán kerül ételfolt a ruhájára és váltás pólót is csak azért kellett néha ráadni, mert kézmosáskor vizes lett. Persze én pesszimista anyuka rögtön arra gondoltam, hogy biztos hozzá sem nyúl az ételhez, ezért marad tiszta. De aztán megfigyeltem ,hogy itthon is ügyesen eszik. Szóval én is azt mondom, hogy majd az ovi megoldja. Ott ki is csúfolják, aki "disznó módon eszik". Ő mondta így egy kisfiúra.
2011. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!