Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam előszeretettel szedege...

Kisfiam előszeretettel szedegeti a földről a szöszöket, és meg is eszi. Ha nem talál, akkor a székről szedegeti le a bolyhokat, és azt eszi meg. Lehet ettől baja? Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit tudsz, takaríts össze, a többi meg maradhat. :o)

Nem lesz baja, edződik a kis szervezete...

Le fog szokni, hamar talál majd magának más "izgalmas játékot".

2010. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, minden gyerek átesik ilyen korszakon.
2010. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:) Szia! Nem lesz baja.Idővel megunja.Okos ember mondta: Az egészséges gyerekek két év alatt egy mázsa szemetet megesznek.
2010. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktattam le, hogy mondtam neki, hogy az szemét, ki kell dobni. És megmutattam neki, hogy kell kibobni. Megtanulta, azóta mit talál, viszi a szemétbe. Nagyon lelkes!

És nem, a szöszöktől nem lesz semmi baja. gondolom, mérgező cuccok csak nincsenek a padlótokon.

2010. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez írtó édes! :-))) Szerintem is az a megoldás, hogy elmagyarázod és megmutatod Neki, hogy ez szemét és az ilyet a szemetesbe kell dobni. Esetleg vegyetek egy kicsi szemetest (állatfigurás?) és abba Ő dobálhasson csak. Hátha megtetszik Neki.
2010. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az akinek a kisfia szemétbe hordja a szöszöket. Eszembe jutott még, ha esetleg kipróbáljátok, arra azért figyeljetek, mit dob ki. Nálunk az elején egy-két nem szemétbe szánt cucc is ott landolt, ha nem voltunk eléggé résen.
2010. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ette,mindennap porszivózással indult,de attól függetlenül talált még.Én mindig mondtam,hogy nem szabad,add ide anyának.Hamar leszokott róla,mostanra ha talál valami a földön hozza hozzám,vagy mondja nem,és akkor tudom talált valamit.Le fog róla szokni.
2010. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 15. 09:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk válogat, mert van, hogy ő is odaadja, de sokszor sumákba bekapja. Ami nem finom szösz, azt megkapom.:)
2010. ápr. 15. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!