Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiammal mennénk...

2,5 éves fiammal mennénk Mallorcára, melyik szállodában voltatok? Tustok segiteni?

Figyelt kérdés
Playa de Palma terület jó szerintetek? Esetleg ha 4 csillagos hotelben voltatok, jó lenne egy két tipp, ez a kategória érdekel. Nem akarok irodán keresztül menni, de tanácstalan vagyok! Adjatok hoteltippet! Köszi!!!
2011. júl. 10. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi tavaly voltunk Playa de Palma részen, nagyon jó volt, szép környék. A Golden Playa nevű hotelben szálltunk meg, 4 csillagos, remek helyen és kiszolgálással. A gyerekeket mi nem vittük, de azt tudom, hogy gyerekbarát hotel, sok kisgyerekes volt.

2011. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy irtál! Meg is néztem! Közvetlen tengerpart, ami szuper, de én játszóházas, játszótereset keresek, mert a fiam 30 percnél többet nem megy a tengerbe, a medence is max egy óra és utána le kell foglalnom;) van még ötletetek?
2011. júl. 10. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugyan még nem voltam,de csak az jutott eszembe,ha ennyi pénzt áldoztok egy ilyen nyaralásra,miért nem olyan helyre mentek ahol igazából a tenger és pancsi a lényeg,ott más nem köt le egy 2,5 éves gyereket,és hameg nem is szereti,akkor nem biztos,hogy jol fogjátok érezni magatokat.az én fiam is ennyi idős.de 1 óránál többet ő sem töltt el fizben se viz közelében,neki olyan kikapcsolódás kell,amit imád,pl játszóterek,állatkert,vidámpark stb.ezek meg vannak itthon is vannak.de nem bele szólni akarok,csak engem a guta ütne meg ha egy valag pénzért azt csinálom mint itthon,a sarki játszón.
2011. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZia, most találkoztam a kérdéseddel, nagyon örültem neki, hiszen most nyáron meg mi szeretnénk erre a részre kiutazni. Viszont nem szállodába, egy barátunk ott lakik. 2,5 múlott a kisfiam, szeretném kérdezni, hogy kell-e neki útlevél, hogy zajlott a repülőút, esetleg tudsz adni olyan tanácsot, ami - most, hogy már megtapasztaltátok a kinti nyaralás során - jól jönne? Nagyon-nagyon megköszönném!!!!!
2012. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos a párom nem tudott úgy elszabadulni a munkájából, ahogy azt terveztük, ezért le kellett mondanunk a nyaralásról:(

Viszont most csütörtök hajnalban mindent pepótolva repülünk Floridába, tehát most jön csak a java a dolgoknak!

Voltunk viszont a kisprücsökkel Dubaiban, 10 napig, másról beszámolni nem tudok.

Biztos vagyok benne, hogy repülőútra kell a kicsiknek is útlevél ,nem hinném,hogy anélkül egyáltalán kaptok repülőjegyet.

Én arra törekedtem,hogy vigyek személyes dolgokat, játékait, kellő ruhát, hogy érezze azt, nincs semmi gond, majdnem, mintha otthon lennénk:)

Mivel ismerősökhöz mentek, ott lesz konyha gondolom,mert ugye egy szállodában nem akkor és azt eszik az ember, amit akar, ilyen szempontból jobbnak tartom a "konyhás" nyaralást egy kisgyerekkel. Hogy tudj igazodni az Ő igényeihez, napirendjéhez,aminek ugye a kulcsa az alváson kívül az evés időpontja.

A repülőre vigyél könyvet, kirakóst, rajzcuccot, bármit, amivel tudod, hogy ellesztek 10 percnél tovább is. A fiam pl nagyon szeret pénztárosat játszani, amivel szuperul elvagyunk, csak egy csipogó számológép kell hozzá, azzal "blokkolja" az árut nekem, ami nem más, mint kis kártyák ételek képével ,amit a tescos újságból vagdostam ki. Van vagy 30 db. Na ezt blokkolgatjuk egy darabig.

Meg telefonod,ha okostelefon tudsz rá meséket letölteni, és már kész is a mini-DVD lejátszó, amivel egy órára, vagy többre is le tudod kötni a kedvenc meséivel.

Pótruhát vigyél a gépre,mert ha leeszi-leissza magát, gond lehet,ha nincs teljes váltócucc. bepisilés esetén zoknicsere is lehet:) sosem tudni:)

szívószálat viszek biztos, hogy ne pont a gépen gyakoroljuk a pohárból ivás művészetét.

Szendvicset is viszek,mert a gépes kaját marhára nem szokták megenni. Rágcsákat, ropit,kekszet biztos.

vizet nagyon nem engednek fel.

semmi folyékonyat.

Kellemes nyarat Nektek!

2012. jún. 4. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, jól jönnek!!

Az vigasztal, hogy csak 2 óra a rep.út, így talán kibírjuk. Meg aztán már sok mindent meg lehet vele beszélni, 2,5 éves múlt. (bár most gyakran hisztizik, ha másképp alakulnak a dolgok, mint ő szeretné.)

Ma megcsináltattuk az útlevelet is, remélem, mihamarabb küldik, addig tényleg nem tudunk jegyet foglalni.:(

A Rep.téren való várakozás tényleg 2 óra? Szóval indulás előtt 2 órával már ott kell lenni? Tudod, még soha nem repültem, és én az a típus vagyok, aki képes egy teljesen más repülőre felszállni.:)

Nagyon örülök, hogy válaszoltál!!

2012. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia:) igen, 2 órával elötte szigorúan legyetek kint a reptéren, mert lezárták az 1-es terminált, tehát az összes gép a 2-es terminálról száll fel. Egy csekkoló-ellenőrző vonalon megy be mindenki, az is, aki Mallorcára megy meg az is, aki Timbuktuba:) ugyhogy szívás....!

A 2 óra gyorsan elszáll majd az utazás alatt, ezen ne aggódj! Én a 10,5 órámtól igencsak rettegek.... Majdcsak lesz valahogy. Csak nem visitanak órákig:) bármi kérdésed van, irj nyugodtan!

2012. jún. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!