Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 napja, mióta ez a meleg van...

4 napja, mióta ez a meleg van lányomat mintha kicserélték volna, másnál is?

Figyelt kérdés
2,5 éves múlt. Alig eszik, majdnem minden nap hány, izzad nagyon, de most valamiért már köhögő rohamai is vannak, de nincs megfázva. Folyton sír valami miatt, semmi sem jó neki. Elhiszem, hogy megviseli a meleg, de figyelünk rá, nem megyünk a napra, minden óvintézkedést betartunk, mégis valami nem oké. Apa közben megfázott, ő is most kínlódik tegnap óta. Holnap indulunk ráadásul nyaralni, de így nem tudom mi lesz belőle.. Kissé félek. Más gyermeke is most ilyen? Lemondani nem akarjuk, de milyen óvintézkedéseket tegyünk vagy mit csináljunk egyáltalán?
2011. júl. 12. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves múlt.Ő is alig eszik(este mindig jobban,mikor hűvösebb van),inkább leveseket főzök,abban is van folyadék.

Én aggódnék a hányás miatt.Elvinném megmutatni dokinak(ebben a melegben még több folyadékot veszít a szervezete emiatt).Plusz még köhög is-lehet,hogy mégis elkapott valamit.Nyaralás előtt feltétlen vidd el dokihoz!

Amúgy,ha mentek nyaralni,vigyetek:láz-fájdalomcsillapítót,köptetőt,laktív akut probiotikumot.Ezeket feltétlen!

Mielőbbi javulást a nagylánynak!

2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!