Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknél normális, ha...

3 éves gyereknél normális, ha napokig nem kakil?

Figyelt kérdés
Itthon azért 2-3 nap,és nem birja tovább,de a nagymamánál nem hajlandó.Eddig nem volt gond,de pár hete visszatartja,és csak a legeslegutolsó utáni pillanatban szól,amikor már félig kint van...
2011. júl. 13. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nálunk is így volt. Elmentem gyerekpszichológushoz, hogy most mi legyen. Azt mondta, hogy adjak minden este neki Tamarin lekvárt. Első este egy kávéskanállal, ha másnap nincs széklet, akkor egy mokkáskanállal. 1 hónapig adtuk neki, ekkor már minden nap volt széklete.

Nekünk nem akart wc-be kakilni sem, de erre azt mondta, hogy ha kéri adjuk vissza kakiláshoz a pelust és ne foglalkozzunk azzal, hogy szobatisztának kéne lennie, várjunk. 1 hónap Tamarin után+ 1 hónap várás után, már bilibe kakilt. Ekkor volt 3 és fél éves.

2011. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én fiam wc-be kakil régóta,nem tudom,mi lehet a baj.És ezt a lekvárt receptre adják,vagy hol lehet venni?Azért félek az ilyen hashajtóktól,mert ha elindulunk v.hova,és összefossa magát netalántán,vagy pont nem tudom wc-re vinni?Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 13. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Tamarint gyógyszertárban lehet venni vény nélkül. Nem hajt meg, csak lazít. Nálunk kellett, mert a több napi nem kakilás után "betonkemény" kakik jöttek ki.
2011. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ffi


Off-nak tűnik de! itassatok minél több folyadékot, a széklet lazább lesz, de ez a felnőttekre is vonatkozik.

2011. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha magától tartja vissza, akkor nem hat az itatás, pláne, hogy nem lehet beletölteni.
2011. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tölcsér?
2011. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!