Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti hallotatok már...

Anyukák! Ti hallotatok már a:gyermek őrző-követő rendszerről? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy forradalmian új termék, ami egy kézi egységből (a szülőnek)és egy nyomkövetőből (csuklópánt a gyermeknek) áll.

A kézi egység folyamatosan figyeli az előre megadott távolságot , amin belül a gyermek biztonságosan játszhat.

Amennyiben a gyermek kimegy ebből az előre beállított zónából, akkor a nyomkövető riasztást küld a kézi egységnek.


Az eszköz üzemeltetése teljesen ingyenes a megvétel után, nem kell hozzá telefon, internet, computer.

Kattintson duplán a képre, a teljes méret megtekintéséhez



További képek


2011. júl. 14. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hallottam, szerintem nagyon jó. Főleg akkor ha játszótérre mentek és van egy nagyobb gyereked és van egy kicsi a babakocsiba, így nem kell állandóan a nagy után futkosni.
2011. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó,nemrég olvastam róla valahol.Ha elérhető áron be lehet szerezni,akkor kapnak majd a gyerekek,nem azért,h ellenőrizgessem őket,hanem a biztonságuk érdekében.
2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a www.boldogmama.hu oldalon bővebb leírást is találtok róla. egyébként 30.000 Ft
2011. júl. 14. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok Hát ennyiért azt hiszem ott marad ahol van,akármilyen jó ötlet.
2011. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háááát, nem tudom... győzzetek meg, de:

A beállított távolságon belül is történhet bármi a gyerekkel. Ez szerintem nem váltja ki a folyamatos ráfigyelést. Én soha nem abban látom a veszélyt, hogy egy x méter sugarú körön belül van-e a gyerek?

Szóval én nem látom igazán értelmét a dolognak, de kíváncsi lennék az ellentétes érvekre!

2011. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az benne van a leírásban is,hogy nem véd meg pl:a gyerekrablástól.

Szerintem egy zsúfoltabb helyen(park,bevásárlóközpont,stb)jól tud jönni,pláne hogy ha több gyerekre kell vigyázni.elvileg 16gyereket lehet vele figyelni.

és ha valakit szemelől tévesztesz akkor nem rohangálsz fel alá mint egy mérgezett egér,hanem ránézel arra a kütyüre,és megmutatja merre keresd.

De én sem gonolom,hogy ez minden gyereknek kéne a kezére,mert én pl gyerekként csak olyan távolságra mentem ahonnan még látom a szüleimet.

2011. júl. 15. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát én pl a minap hasznát vehettem volna, mert vásárolni voltam a 2 éves lányommal. Ott rohangált körülöttem míg én próbáltam a próbafülkében, fél szemem közben mindig rajta volt, a függöny félig volt csak elhúzva. Egyszer csak szem elől tévesztettem. Azalatt az 1 perc alatt amíg nem találtam meg a szívem 200-at vert, mert tényleg azt hittem valaki elrabolta, mert az előbb még itt volt. Magamból kikelve elkezdtem rohangálni mint egy őrült, végül megtaláltam egy másik próbafülkében elbújva, ami el is volt vmivel torlaszolva. Ott is bemászott egy halom doboz mögé, és szöszölt vmi árcimkékkel. Ha nem nézek be mögéjük, akkor nem találom meg. Tehát akkor jól jött volna ez a szerkezet, mert ott volt a közelemben és mégsem láttam. Ugyanis ez utat is mutat a gyerek megtalálásához, ha pl ejbújik.
2011. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!