Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem baj, ha a 2 éves...

Ugye nem baj, ha a 2 éves lányom vacsorára eszi a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem eszi meg a gyümölcsöket, ezért bele szoktam csempészni a kajájába. Reggelire joghurtot szokott enni, de abba megérzi a valódi gyümölcsöket és nem kell neki. Csak a vanilliás joghurt jó neki, tehát a reggeli gyümölcsözés kilőve. Este szokott tejbegrízt enni abba szoktam belecsempészni. Ugye nem baj hogy este kapja, mert azt hallottam valahol, hogy este nem jó gyümölcsöt enni, mert erjed. De eddig szerencsére nem volt tőle gyomorfájása éjszaka. Én úgy vagyok vele, ha már nem eszik magától gyümölcsöt, örülök hogy ilyenkor belé tudom varázsolni. Szerintetek?
2011. júl. 14. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Kisfiamra is sokszor este jön rá a gyümi evés.
2011. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem baj, egészségére:)

de ha gondolod ebben a nagy melegben üljetek ki délután a kertbe(ha van) és kezdj el görögdinnyét enni, de úgy, hogy "félhold" alakúra vágsz egy szeletet és úgy harapod.Szerintem biztos megjön a kedve hozzá,jó buli:)

Ez csak egy tipp volt:)

2011. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kedves utolsó: tényleg jó lenne, de nálunk 12 fok van és szakad az eső. :-( Ha egyszer végre nyár lesz akkor kipróbálom.

2011. júl. 15. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
jaaa, hol laktok??
2011. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!