Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor gyümölcsöt enni...

Most akkor gyümölcsöt enni vacsorára jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Kérlek, aki ért hozzá, az mondja már meg, hogy gyümölcsöt enni vacsorára szabad-e fogyókúra alatt. Mindenki mindent mond, és már nem tudom mit gondoljak.
2011. júl. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen specifikus fogyókúrán vagy?

Mit eszel ezenkívűl?

2011. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, meg nem is hízlal, de ebből is mértékkel szabad enni, mert egy idő után meg mennyiség után már szinte minden hízlal.. Lehet azt mondani valakinek hogy gyümölcsöt eszek vacsorára.. Ja és 3 kilót.. Mert ha azt vesszük azért már az sem jó! De mértékkel még nagyon is jó :-) Sok sikert a fogyókurádhoz! 13L
2011. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát reggelire tk. kenyér vagy csmellsonkával, vagy pirítósként, paradicsommal, paprikával..ilyesmik. ebédre többnyire csirkemell, grillezett zöldségek, krémlevesek de néha eszek rántott húst/gulyás levest/ rakott krumplit vagy ilyesmi kajákat, de ebből csak 1/2 vagy 1/3 adagot.

Tízórai néha kimarad, de ha eszek akkor: joghurt/gyümölcs/zöldség ilyesmi.

Vacsorára tojás, joghurt, saláta, túró pirítóssal, vagy paprikába töltve fűszerekkel, gyümölcsök. Ilyesmik.

De sok helyen olvastam, hogy gyümölcsöt vacsorára nem jó enni.

2011. júl. 3. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én úgy tudom hogy reggelire meg ebédre többet kell enni, és inkább este kevesebbet.. Szerintem a gyümölcs jó estére, de csak akkor ha mértéket tudsz tartani.. Erre mindig figyelj, mert bizony a gyümölcs se jó ha nincs mérték szabva.. Meg még ajánlanám neked azt hogy szokj hozzá egy rendszersséghez..

Hoy mikor eszel, és akkor mindig akkor eszel.. A másik a vacsora ez nagyon fontos, mert bekell a szervezeted állítani úgy hogy ne össze vissza működjön, ha este 6-kor eszel vacsorát akkor mindig akkor egyél, és mindig kb: ugyan annyit amennyit előző este. Szóval ha 1 narancsot eszel akkor másnap is abba a mértékbe egyél

2011. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!