Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha reggelire...

Szerintetek ha reggelire nestlé fitness müzlit eszek, ebédre normális kaját és vacsorára pedig csak gyümölcsöt, akkor hány 100% hogy fogyok tőle? Jah és napi 1 óra futás esténként. Gyors válasz kellene

Figyelt kérdés
Csak normális kommenteket! Kösziii
2011. júl. 25. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mindenki azt mondja,hogy a nestlé fitness hízlal. De szerintem nem kell feltétlenül lemondanod róla,ha szereted. Inkább azon kéne dolgozni,hogy ebédre neked mi a "normális kaja". Mert pl. ha rántott húst eszel akkor biztos nem fogsz fogyni. Egyél inkább halat,natúr csirkemellet,barnarizst,salátát,zöldségeket meg hasonlókat. Az esti gyümi jó ötlet. Ja de én azért beépítenék egy kis tízórait meg uzsit,ha mást nem is egy kis gyümölcsöt.

Mert amit te írtál az alapján kb 50% az esélye,hogy fogysz vagy kevesebb. (De ha a normális kaján azt érted amit én tanácsoltam ebédre akkor az jóval megemeli a fogyás esélyét.)

2011. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha kevesebbet eszel, mint a napi kalóriaszükségedet, akkor 100%, hogy fogyni fogsz..ha nem, akkor 100%, hogy nem fogsz fogyni


de szerintem dolgozz még az étrenden...reggelire müzli helyett szendvics vagy zabpehely

tízóraira joghurt+ gyümölcs

ebéd: amit anyád ad, de jó lenne, ha alacsonyabb szénhidráttartalmú kajára beszélnéd rá - akár segíthetsz is neki

uzsonna gyümölcs

vacsi magas fehérjetartalmú élelmiszer: túró, tojás, hús

2011. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Mert pl. ha rántott húst eszel akkor biztos nem fogsz fogyni." azért ne terjesszünk hülyeségeket....
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!