Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt adtok a...

Milyen immunerősítőt adtok a gyereketeknek? 16 hónapos.

Figyelt kérdés
Kisfiam a 15 hós oltás ota elég beteges lett. Bölcsit is elkezdtük, de hát többet van itthon, mint ott:-), cebion multira gondoltam, szerintetek? meg gondoltam egy oscillococcinum kúrára, de azt hogy kell adni neki? Köszi a segítséget. gyümölcsön, zöldségen él szinte, szóval azzal nincs gond.Aloe verara is gondoltam. Köszi a tapasztalatokat, véleményeket.
2011. okt. 3. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az oscillot használjuk. Heti 1 adag. Én már a szájába öntöm,és elszopogatja, de egy kanálnyi vízben is feloldhatod neki. Illetve mi bölcsikezdés előtt állunk és a dokink javasolta az Echinatia-t. (nem tudom így írják-e) Napi 1*3golyó 3 hétig, utána egy hét szünet. Ha beteg, akkor napi 3*3 golyó, míg meg nem gyógyul.
2011. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, mert én is inkább homeos párti vagyok, ki is próbálom az a golyót amit írtál. Oscilococcinum már a teájába, remélem jó lesz. Köszi
2011. okt. 3. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a nagyfiamnál (3 éves és 4 hónapos) próbáltam először a Ribomunyl kúrát pont egy évvel ezelőtt, ami egy féléves - felsőlégúti betegségekkel szemben erősítő - kúra, és nekünk eléggé bevált, már a 4. hónaptól látványosan ritkultak a felsőlégúti betegségek nála. Most a kisebb fiammal csináljuk, aki 16 és fél hónapos, szintén most kezdte a bölcsit, remélem, nála is hasonló eredményeink lesznek. Kiegészítésként egyébként még béres cseppet és cebion c vitamint kapnak mindketten. A cebion multi nálunk egyáltalán nem vált be, az aloe verát meg nem próbáltuk.
2011. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival, mondta, hogy az oscilococcinumot most napi 2* 1 tégellyel adjak neki, 3 napig, majd utána hetente 1* 1 ampulla egész téle. ezt tartani fogom. Béres csepp is jó. van ám miből válogatni. most akkor lehet, hogy ocsilo+béres csepp lesz cebionnal. remélem hatásos lesz.Köszi neked is. de bespájzolok abból is amit az 1. írt, csak sokat sem akarok neki adni:-)
2011. okt. 3. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
béres cseppet (napi 1*5csepp, az ajánlott adag fele) és cebiont kap hozzá. de nem adom minden nap, mert nálunk az iszonyú kemény, bogyós székletet okozott, úgyhogy két naponta kapja és sok joghurtot, gyümölcsöt és rostos ételt mellette. viszont amikor nem adtam neki 2 hétig, hogy egy kicsit megoldódjanak a "kakaproblémák", azonnal összeszedett valamit a bölcsiben, úgyhogy szerintem mi egyelőre ennél maradunk, mert hatásosnak tűnik. lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de azért ártani nem árt.
2011. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
broncho vaxom port adok. Megoszlanak a vélemények, kb. fele-fele, akinek használ és akinek nem. De másról még nem hallottam olyan egyértelmű véleményeket, hogy igen, használ. Erről igen. Az én lányomnál is úgy tűnik, használ.
2011. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, köszönöm szépen a segítséget! Megfogadom, és most kezdtük a bérest, de talonban itt van amiket ti írtatok! Mégegyszer köszi
2011. okt. 3. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem is jól jött, köszi! :)
2011. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!