Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6 éves gyerekeidet - testvér...

5-6 éves gyerekeidet - testvéreket együtt - otthon szoktál hagyni akár 5 percre, akár egy órára magukra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

5-6 éves gyereket? Egyedül? Kizárt!

7,5 és 6 évesek a fiaim, de 1 percre sem hagyom őket egyedül. Szerintem min. 11 éves kortól lehet gyereket egyedül hagyni, akkor is csak abban az esetben, ha tudod, hogy a gyereked megbízható, betartja a szabályokat (senkinek nem nyitsz ajtót stb.).

28N

2011. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. 5 éves ikreim vannak, meg sem fordult a fejemben, hogy akár most, akár az elkövetkező pár évben egyedül hagyjam őket. Annyi időre igen, míg kiviszem a szemetet, átveszem a postát, teregetek az udvaron, stb. De a kapun kívülre nem megyek soha.
2011. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

7 éves a lányom, körülbelül 1 éve merem itthon hagyni 10-15 percre amíg elugrom a boltba. Nagyon komoly, értelmes kislány, addig mindig bekapcsolom neki a mesét, és megbeszéljük, hogy nem kelhet fel a tévé elől amíg haza nem érek. Megbízható, soha nem csalódtam még benne.

Ha nem ilyen lenne lehet, hogy én se merném még 10 percre se egyedül hagyni.

(Mellesleg én ennyi idősen kulcsot kaptam, csörgőórára keltem, és egyedül mentem az iskolába minden reggel. Szóval szerintem gyerekfüggő. Ha olyan a gyerek, ennyi idősen már meg lehet bízni benne, az én lányom a boltba is elszalad egyedül ha egy-egy dolgot elfelejtek. Okos kislány. )

2011. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

23.09 válaszoló

Ugye ti nem nagyvárosban laktok?

2011. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A nagyfiam 9 éves,őt egyedül már igen,rövidebb időre,de ha a kisebb testvérei itthon vannak,akkor nem,nem akarom rálőcsölni a felelősséget.Nem benne nem bízom,hanem féltem a váratlan bajoktól.
2011. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
10éves lányomat kb 2-3 hónapja hagyjuk itthol mert nem mindig van kedve jönni a mamához.De 5-6 évesen eszembe nem jutott volna ilyen.Nincs olyan fontos dolog amiért egyedül hagynám 5-6 éves gyereket!
2011. júl. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna! Bármi történhet. Balesetek mindig vannak...
2011. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
8 és 9 éves gyerekeimet 2-3 órára is itthon hagyom ,értelmesek , tudják mit szabad és mit nem. Viszont 5 éves fiamat egyedül soha nem hagynám.
2011. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Hogyne hagynám, ennyi idősen már nem jönnek a nyomomba, el tudok menni vécére, be tudom pakolni a szennyest, leugrom a kocsihoz ha lent hagyok valamit.

3 és 5 évesek a gyerekeim.

Ebben nem hiszek egy percre sem. Volt ilyen igen, amikor a kicsi hurcibálóban a nagy meg mellettem állt a vécén is, de már szerencsére megoldható, hogy egyedül maradjanak.

Nem mérem az időt, de pár percenként rájuk nézve, órákat egyedül játszanak.

2011. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

SOHA!!!!

felelőtlenség, főleg 1 órára, úristen, hogy juthat valakinek iylen az eszébe??

2011. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!