Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak a lányomnak, ha...

Mit mondjak a lányomnak, ha megkérdezi, hogy miért áll a bátyja kukija?

Figyelt kérdés
a fiam 7 a lányom 6 éves. együtt fürdetem őket. a fiunak néha feláll a kukija. a lányom már többször rá kérdezett, hogy miért, de nem tudtam mit mondjak neki.
2011. júl. 15. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
mert pisilnie kell:D mondd ezt:D
2011. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a fiúknál így szokott lenni, így természetes. Ennyi. Nem kell pironkodni meg túlmagyarázni.
2011. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lányom és 1.5 éves a fiam. Ő is észrevette, kérdezte miért. Először mondtam, hogy néha szokott a fiúknak így állni, ezzel minden rendben van.

Ennyiben hagytuk, de mivel ez tulajdonképpen nem volt magyarázat, és továbbra is foglalkoztatta a kérdés, következőleg azt mondtam neki, hogy azét áll, mert ilyenkor sok vér meg bele és attól megduzzad egy időre (nézegettünk orvosos könyvet és tudja, hogy a vér "ide-oda folyik" az emberekben). Ezt el is fogadta, és azt válaszolta, hogy "ez fura és vicces, de legalább tudjuk, hogy működik neki" XD

2011. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy a fiúknak ez természetes!
2011. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat kell mondani a saját szintjének megfelelően. Igen, feláll neki, szokott ilyen történni, nincs vele semmi baj. Ha tovább kérdezi, akkor jön az, hogy belement a vér, mint amikor fejen állunk és bevörösödünk tőle. Az lent van, most oda ment a vér. És kész. Ha úgy kezeled, mint tabu témát, akkor ő is érezni fogja, hogy érzékeny területre tévedt, és nem mer majd kérdezni, ami nagyobb bajok forrása lehet később. Válaszolj neki nyugodtan, nem baj, ha megtudja, mi-hogyan működik.
2011. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mond el a lányodnak hogy a fiúk fütyije néha a vértöbletől felágaskodik.
2011. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Ezt az én 5 éves kislányom is észrevette a 16 éves bátyján. Igaz nem meztelen volt hanem alsóban de azért jól látszott. Én azt mondtam neki, hogy pisilnie kell a testvérének.
2012. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az igazat kell modani csak a lányod szintjének megfelelően!

pl: A fiúk fütyije üreges szerkezetű és a test néha kipróbálja hogy működik e még!

2012. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van egy 4 éves fiam és észrevettük, hogy "ráveszi" a nővéreit (6 és 9 évesek), hogy játsszanak a fütyijével fürdés után! A lányok is élvezik, hogy áll, nem beszélve a fiamat! ... Igen, mi is hasonlókat válaszoltunk, hogy "oda folyt a vér", de a pisilési szándékkal csak az első időben "ijesztgettük" a lányokat.


42/F

2012. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Perverz egy család lehet az utolsó válaszoló!
2014. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!