Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A hasmenést meddig lehet a...

A hasmenést meddig lehet a fogzára fogni 18 hónapos gyereknél?

Figyelt kérdés

A fiamnak már 1 hete van hasmenése, néha rendbejött 1-2 napra, de vasárnap 3x volt, hétfőn, kedden 2X és ma is volt már 3x híg, nyálkás, bűzös. És délben pl bennevolt a reggeli, szóval elég hamar átmegy rajta. Bocs, nem akartam ennyire részletezni. De az biztos, hogy jön a foga, mert nyálazik és egész nap rágcsál valamit, ha nincs más a kezét. Amúgy jó az étvágya és a kedve is.

Múlt hét csütörtök óta kapja a Normaflort, eleinte 1x, vasárnap óta 2x. Ma döntöttem úgy, hogy dokihoz viszem, mert ez szerintem már több, mint amit a fogra lehet fogni. De ma már lekéstem a dokit, holnap is más programom lenne. Ráérek pénteken elvinni? Jövő hét kedden meg elutaznánk, remélem addig rendbejön.


2011. júl. 20. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!