Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megyünk nyaralni 2éves kislány...

Megyünk nyaralni 2éves kislányunkkal, mi az amit biztos ne hagyjunk itthon?

Figyelt kérdés

Persze a tisztálkodási,és a ruházati dolgokon kívül gondoltam.Gyógyszerrel is szoktam készülni,szerintetek milyet vigyek?

Most írom össze,de hátha kimarad valami,légyszí segítsetek,számotokra mi a legfontosabb!!!


Nagyon köszönöm!!!:))


2011. júl. 20. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó nyaralást!


Amúgy meg nem is tudsz mindenre felkészülni, ha kell is valami, pont az nem lesz nálad. Régen én is vittem mindent, nyaralás előtt bevásároltam több ezer Ft értékben mindenfélét az összes létező betegségre, amit szépen haza is hoztam úgy ahogy volt. Aztán volt amit később felhasználtam, volt amit lejáratkor bontatlanul vihettem vissza a patikába hogy kidobják.


Idén külföldön nyaraltunk a gyerekekkel, csak a legfontosabbakat vittem, merthogy repülőn nem mindegy mekkora a csomag, nincs az, hogy elvan az autóban a többi között. Megérkezéskor az első séta alkalmával megnéztem hol vannak patikák a közelben. Kellett is, az egyik nap a nagyobbat kiverte a ragya. Szépen elsétáltunk, 10 perc alatt megvettük amit kell kb 1200 ft értékben és nem kellett itthonról cipelnem nagy szatyornyi gyógyszert fölöslegesen.


A pici gyógyszeres cuccból egyedül egy Immodiumot vettem be én, amikor rendetlenkedett a gyomrom, minden más csak sétált egyet Európában.

2011. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, ami jó volt!!!


Fertőtlenítő kendők, popsitörlő-nedves kéztörlő, papír wc ülőke (mondjuk nekem már nagyobbak a csajok).

2011. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen ez így van,valami mindig itthon marad,de igyekszem...

A fertőtlenítő kendőt,wc papír stb már bepakoltam.

köszi a tippeket.

2011. júl. 23. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!