Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki egyedul van egesz nap 2...

Aki egyedul van egesz nap 2 eves gyerekevel hogy birjatok? Nallatok milyenek az orditos, sikitos duh kitoresek? Hogyan birjatok?

Figyelt kérdés
Nekem a lanyom sosem volt konnyu eset de az utobbi napokban nagyon nehezen viselem ezeket a hisztis uvoltos,sikitos kitoreseit.Kulfoldon elek es senki segitsegem nincs.A parom reggeltol estig dolgozik.Igy tenleg a gyerekkel vagyok 24/7.Ha elmegyunk itthonrol mindig egesz jol viselkedik,hallgat ram.Adja a jo kislanyt.De amikor atlepjuk a kuszobot egyszeruen bekattan.En nem tudom mi jon ra olyankor de dut borit nem tudok senkivel beszelni mert vagy nem hagy vagy rosszalkodik.Barmit kerdezek mindenre az a valsz nem.Es valami aprodagon bekattan es elkezzd uvolteni a vegere persze mar nem is tudja miert sir.De olyaankor semmivel nem lehet lenyugtatni.Tegnap muszaj volt hideg vizzel kicsit megmosnom az arcat mert mar oklendezett ugy felhuzta magat.Ma pedig bepisilt a jatszon es mivel mar nincs csak bugyi igy felhoztam.De nem akarta megerteni hogy at kell oltozzni.Dutott boritott hogy le le.Hiaba mondtam neki hogy akkor vegyuk fel a tiszta bugyit,nadragot.Csak folytatta.Kb 10 percig de lent persze mindenki hallotta aztan nehezen abbahagyta feloltozott es lementunk.De nehezen birom ezeket a megnyilvanulasait.Foleg hogy senkinek sem adhatom oda kicsit se mama se papa senki.Estre mar hulla vagyok alig varom hogy menjen aludni!Nagyon szeretem felre ertes ne essen de neha tul sok!Azt meg hozzateszem hogy akaratos es makacs mint az apukaja!Ti hogy leptek tul ezeken?Mibol meritetek erot?Tanacsok?Valaki hasonlo cipoben?
2011. júl. 21. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk is pont ugyan ez van.2 éves és napok óta hisztérika.A saját bőgésétől nem hallja amit mondok neki ebből aztán jó kis zűrzavar lesz. :( Mi is sokat vagyunk ketten.Nagyon nehéz ha nincs segítség!Csak a türelem marad.Már nekem is fogytán van dehát nincs más.Aki meg hallja a hisztit gondoljon amit akar.Tanácsot nem tudok csak bátorítást.Tarts ki csak túl leszünk rajta hamarosan.
2011. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom én is: az enyém még csak 20 hónapos, de pont ugyanezeket a tüneteket produkálja. néha a hajam is égnek áll. sajnos én sem tudok mást, mint túlélésre játszani és visszaszámolni, míg elmúlik ez az eszméletlen dackorszak...... hogy utána jöhessen egy újabb, valami más, amitől majd megint égnek áll a hajam, amíg fel nem nő és el nem költözik.... na, akkor fog csak igazán égnek állni a hajam:))
2011. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy adja a jókislányt, ő még nem taktikázik így. Enyém 25 hónapos, és ugyanez kábé. Szerintem egyre inkább érzik a saját akaratukat, személyiségüket. Nálam beválik, hogy halkan duruzsolok a fülébe melléguggolva. Apró dolgokban engedj neki, hogy néha érezhesse ő is kicsit, hogy nincs elnyomva. Csak akkor szólj rá, ha tényleg fontos. Ne legyen egész nap nem-nem-nem. Ha jókedvű vagy, ő is nyugodtabb. A múltkor apa volt vele nélkülem 4-5 órát, pont dél körül, mikor már fáradt, és megértett sok mindent, miért vagyok idegbeteg.
2011. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 4 és 5 évesek, és ez van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Úgy tűnik vannak sorstársak bőven :-(

2011. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartás Lányok!

Nálunk is ez a helyzet (26 hós fiam van). Én azzal vigasztalom magam,hogy később még jól jön majd neki, hogy határozott személyiség.

Csak addig bírjuk ki hajtépés nélkül! :-)))

2011. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!