Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anya, mi az a lyuk a puncimon?

Anya, mi az a lyuk a puncimon?

Figyelt kérdés

-Anya,mi az a lyuk a puncimon?

-Ott szoktál pisilni.

-Nem az ,hanem ami alatta van?

Te mit mondanál alig 3 éves lányodnak ebben a szituba?


2011. júl. 25. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hűvelynyillás.Van kezed,szemed lábad orrod,és van a hűvelyed.Enyi.Kicsinek ennyi elég.Hazudni nem kell,de ilyen kicsinek ennyi elég.Minden kislánynak van.Igy születtünk.Nálunk igy zajlott mikor 4 éves volt.:Kielégitette a válasz:)
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves lányomat kielégítené ez a válasz.
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a hüvelyünk. Ott születik a kisbaba.
2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kisbabára, miegymásra nem térnék ki, azt mondják a pszichológusok, hasonló esetben csak arra válaszoljunk, amit kérdez a gyerek
2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom rögtön kérdezte, hogy mire való, azért írtam. Mondjuk mi túl vagyunk a kisbaba témán, mert 2,5 éves volt mire született a tesója, és nagyon érdekelte a téma, úgyhogy kiveséztük a hogy megy be-hogy jön ki témát.
2011. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már rákérdez, akkor mindenképpen őszintém meg kell mondani, hogy felnőtt korában ott jön ki a kisbaba.
2011. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!