Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ágytisztaság nehézségei?

Ágytisztaság nehézségei?

Figyelt kérdés
Kislányom most múlt 3 éves és szeptemberben kezdi az ovit.Már több, mint fél éve teljesen szobatiszta, már balesetek sem fordulnak elő.Az ágytisztaság nem igazán működik, de csak, ha az ágyában alszik.Ha kocsiban alszik el akár 2 órát is soha nem pisil be.Az ágyában pedig mindig tiszta pisi lesz.
2011. júl. 25. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem teljesen érett a dologra.Az én fiam májusban volt 3 éves,szintén szeptemberben kezdi az ovit.Csak 2 hónapja lett szobatiszta,viszont a délutáni alváshoz már nem kell rá pelenka,viszont éjszakára igen,és az is előfordul,hogy becsurrant,mert eljátssza az időt.Ne aggódj,szeptemberig még sok idő van.
2011. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ágytisztának 5 éves korig kell lennie.
2011. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!