Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom az elektromos...

2 éves kislányom az elektromos szúnyogrisztót szagolgatta, nem árt ez az egészségének?

Figyelt kérdés
A dolog úgy történt, hogy anyósom egy hete vett egy eletromos szúnyogriasztót, és bedugta a konektorba mikor ott voltunk a kétéves kisfiammal náluk.Én azt olvastam egy természetgyógyász lapban, hogy káros a kicsi gyerekek egészségére az elektromos szúnyogriasztó.Ezért megkértem, hogy húzza ki amíg náuk vagyunk a gyerekkel.Ez meg is történt, csak ma megint elmentünk hozzájuk,és direktbe bedugta a gyerek orra előtt, amit a gyerek el is kezdett szagolgatni(10 cm re volt tőle).Mondtam, hogy azonnal húzza ki, mert szúnyog sincs, meg, hogy megbeszéltük, hogy ha náluk vagyunk akkor nem dugja be,de ő csak nevetett gonoszan.Mennyire ártalmas ez ha a gyerek közelről szagolgatja?
2011. júl. 26. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kislányom van, csak van egy kisfiam és azért írtam el a dolgot.
2011. júl. 26. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ennyitől semmi baja nem lesz!
2011. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baja nem lesz, akkor sem, ha otthon is azt használjátok. Igaza volt anyósodnak, persze nem volt szép hogy direkt bedugta. Nem kell mindentől óvni, semmi baja nem lesz.
2011. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semennyire nem károsítja az egészségét. Csak hidegvérű állatokra van hatása, mi meg nem vagyunk azok :)

Akár otthon, a gyerek szobájában is használhatod.

2011. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!