Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyurmát hány éves kortól...

Gyurmát hány éves kortól lehet adni a kezükbe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Több helyen azt írják, hogy 1,5-2 évesen már meg lehet próbálni, ha már nem vesz mindent a szájába, de a csomagoláson általában 3 éves kort írnak. De babától függ.


Amúgy először jól megijesztett ez a kérdés! Olvasom: gyurmát hány.. jesszus mondom, ez durva :)

2011. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém már 1,5 évesen gyurmázott, de soha semmit nem vett a szájába és imád szöszmötölni.
2011. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bátran add a kezébe, ha már nem vesz mindent a szájába! Minden játékra 3 éves korhatárt írnak, mert félnek, hogy beperelik őket, ha vmi gond van.

A gyurmázás nagyon jót tesz a gyerekeknek, hajrá!

2011. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon készítettem só-liszt gyurmát, azzal már nyugodtan játszhat akár egy másfél éves is. Persze, azért ott kell lenni vele, együtt kell játszani. Az íze miatt biztosan nem fogja megenni :)
2011. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is só-liszt gyurmával kezdtük olyan 1.5 évesen


megkóstolta és azután már a rendes gyurmát sem ette .-)))))

2011. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom már rég nem vett akkor semmit a szájába, de már majdnem 2 volt mikor adtam neki.

Még így is párszor megkóstolta.

2011. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora óta gyurmázunk és nagyon ügyesen.Sőt van neki Bob mester nyomdája és azzal is nagyon ügyesen nyomdázik.2 éves kisfiú
2011. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!