Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van-e olyan aki neveli a...

Van-e olyan aki neveli a gyermekeit és otthon van, nem dolgozik? Nektek nem unalmas?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Időnként unalmas, de olyankor próbálom úgy intézni, hogy legyen 1 olyan napom a héten, mikor emberek közé mehetek. Ilyenkor rábízom a gyerekeket a nagyiékra, én pedig barátnőzök egyet. Kisfiam 3,5 éves, napközben oviban van, kislányom 1 éves. Mondjuk az én alaptermészetem is olyan, hogy mindig is jobban vágytam arra, hogy otthon legyek a gyerekekkel, mint hogy dolgozzak reggeltől estig. Nagyon szeretek főzni, sütni, sokkal kiegyensúlyozottabb is vagyok, mióta itthon vagyok. Most dolgozunk a 3. babán :)
2011. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is szeretek itton és megtaláltam a lelki nyugalmam, csak én egyáltalán nem megyek sehova :(( legfeljebb az oviig meg vissza.
2011. nov. 22. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor úgy szervezzük a barátnőmmel, hogy ő jön át, vagy mi megyünk a picivel hozzá, és már az is kikapcsolódás. Barátnőzni sem szoktál?
2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt igen, csak általában családostul. Valahova kéne menni ahova csak magam mehetek. Tánciskolán gondolkodom.
2011. nov. 22. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hós a kisfiam, és néha kicsit unalmas, de inkább csak mostanában, mert rossz az idő, hamar sötétedik, nem tudunk nagyokat sétálni. Amíg szép idő volt, sokkal könnyebb volt programokat kitalálni. Persze itthon is jó, játszunk, olvasunk, rajzolunk, és néha barátnőm, vagy édesapám át tud jönni. De vannak napok, mikor úgy érzem, semmi újat nem tudok kitalálni, ami lefoglal mindkettőnket. Egyébként én imádtam a munkámat, hiányzik nagyon, meg, hogy emberek közt voltam minden nap. Azért nem kapkodok, nemsokára vállalunk tesót, és csak miután mindketten bölcsisek-ovisok, akkor szeretnék visszamenni.
2011. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!