Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van fia is meg lánya...

Akinek van fia is meg lánya is: valóban problémásabbak a fiúk baba korban és kisgyerek korban?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném,ha megcáfolná ezt valaki,mert az én környezetemben mindenkitől ezt hallom.

Kiderült,hoyg a második babánk fiú lesz,ráadásul egy 2nagyali természetű és jóságú kislány után.


Lányommal nagyon könnyű dolgunk volt, mindent magától csinált,szinte rávezetett minket indenre, egyszerűen semmi de semmi gnd nem volt vele.


Nem volt sírós baba, hamar átaludta az éjszakát, társaságszerető,kedves,okos, 2 évesen 2 hónaposan egyik napról a másikra lett szobatiszta.


Nyugtassatok meg,hogy feleslegesen sápadozik mindenki körülöttem attól hoyg fiam lesz.


Ilyeneket hallok:

"úristen,kösd fel a gyatádat"

" Na akkor most már ti i megtudjátok"

stb...


2011. júl. 31. 08:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Négy gyermekem van. Három fiú és most négy hónapos a kislányom. A hasfájás nem a nemétől függ, hanem hogy az adott gyerkőc pocakjának érzékenységétől. Nekem a legidősebb fiam volt és most a kis lánykám hasfájós. A fiúk közt is sok különbség van. Viszont mindegyik mosolygós baba volt. Azt hittem, hogy már nem is lehet túltenni rajtuk. A kislányom még mosolygósabb. Hangosan nevet már sokszor akkor is, ha csak ránézünk. Hangosan örül a cicinek, csörgőnek, éneknek. Ennyit egyik kisfiam sem kacagott. Igaz, egymásra kissé féltékenyek voltak a kishúgukat pedig mind körbe ugrálják. Hol az egyik beszél hozzá mosolyogva, hol a másik. Elevenségre meg ugyanolyanok. Ugyanakkor fordultak hasra, mint a kislányom. A kislányom viszont szívesen elszüttyög a csörgőkkel, puha macikkal. A fiúkkal mindig hurcolni kellett, különben unatkoztak.
2011. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!