Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyugati pályaudvartól milyen...

Nyugati pályaudvartól milyen messze van az állatkert? Sétával megoldható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkel sok.Oktogonig kell először elsétálni és onnan a Hősök teréig.Sok.
2011. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hosszú sétának, de megoldható. Visszamentek a Körúton az Oktogonra és végigsétáltok az Andrássy úton. Vagy villamossal mentek egy megállót az Oktogonig majd kisföldalattival az állatkertig.
2011. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

74es vagy hányas troli a Nyugat melleti postától indul Oktogon felé, és nagyon közel tesz le az állatkerthez.

Sétával sok. Az állatkert is sok sétának, ha előtte lefárad a gyerek nem éri meg megvenni a jegyet.

2011. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72-es troli, nem 74-es. Podmaniczky u.-ból indul, és az Állatkertnél tesz le. Gyalog nagyon messze van.
2011. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72-es az a troli és pont odavisz az állatkerthez! Mi mindig úgy megyünk! Egész sok megálló mire odaértek!
2011. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megoldható,de még nekem is sok lenne,pdig felnőtt vagyok.Felesleges a Nyugatitól az Oktogonig visszasétálni.Bőven elég lenne a Podmaniczky u.-ig,ott végig menni,és már "neki is mentek" az állatkertnek(a bejárat kicsit odébb van).
2011. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer lesétáltuk. Állatkert után mentünk haza, a Podmaniczkyn végig a Nyugatiig. Azt hittem leszakad a lábam, bár nem is az a kb 3/4 óra volt a sok, hanem az állatkertben is rengeteget mászkáltunk ugye! Kis túlzással egy teljes napig sétáltunk. Persze a gyerkőcnek nem volt gond, ő elvolt a babakocsiban. :)
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 2. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!