Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt alszanak az első...

Akik együtt alszanak az első gyerkőccel: mikor és hogyan vettétek magatok mellé a 2. gyereket?

Figyelt kérdés
Főleg a helyrajzi része érdekelne? A nagyobb fiú elég sokat mocorog, tegyen a picit a másik oldalamra?
2011. aug. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

muszáj magad mellé venni a picit is??

akkor inkább húzd az ágyatok mellé a rácsos ágyat és akkor a pici is közel lesz.

amúgy én nem vagyok híve a közös alvásnak,pláne 2gyerekkel nem.. (de ez csak egy észrevétel volt)

2011. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem aludtam együtt egyik gyerekemmel sem. Sem ők,sem én nem tudtam volna éjszaka nyugodtan aludni. Az eéső perctől a kiságyukban aludtak.
2011. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nagy át lett szoktatva az ágyába, mire a tesó megszületett, régen nem aludt velem, pontosabban hármasban nem aludtunk az ágyban éjjel(párom utazott vidékre akkor aludt velem)

Amikor megszületett a húgi, akkor egy éjjel aludt velünk, illetve most volt egy nagy vihar, azóta mellettünk mer csak elaludni, de utána megy a helyére(apa átszállítja).


Javaslom szoktasd saját ágyba a nagyot, mert rettentő kényelmetlen két bébivel aludni.

2011. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(Csak zárójelben:nem értem,erre a kérdésre miért válasz az,h jaj,ezt ne csináld,én se csináltam.)

Én az ikreimmel úgy aludtam,h mindkét oldalamon egy.:)Szerintem a picit tedd az ágyon belülre, a nagyobbat kívülre.

2011. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a nagy átjár hajnalban, ő fekszik közénk. a picinek (5hó) pedig le van téve egy másik matrac a földre, mellém és ott alszik, ha már nem bírok kelni. Így mindannyian nyugodtan átalusszuk az éjszakát.
2011. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem van,hogy mindkettó alszik,van h egyik sem.

Mig a kicsi ujszülött volt,mozeskosárban aludt mellettem a fal mellett,belül. a "Nagy" pedig a másik oldalomon.

11 hó a korkülönbség.

Most már 2 éves a kicsi,3 éves a nagy.Van hogy mindkettő mellém költözik,van hogy egyik csak,és olyan is hogy mindenki az ágyában marad(ez a jellemzőbb). Ha mindkettő jön az ágyba,akkor ugy fekszenek,ahol van hely.

2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fiú 2,5 éves és még nem mertünk közösen aludni, így apa a fiúnkkal én a lányunkkal (5,5 hónapos) alszunk.

Talán a kislányunk 1 éves korában, bár akkor remélem, hogy a kisfiam már egyedül is fog aludni a szobájában.

2011. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a nagy, ő velünk alszik a nagyágyban.

A pici most 9 hós, őt nem merem odavenni, nehogy a nagy megrúgja véletlenül.

Így most az van, hogy este együtt elalszunk hárman (apa,nagy,én) a nagyágyban, a pici pedig a kis rácsoságyban. Hajnalban mikor megébred a pici szopizni, utána én átfekszem a nagylányom ágyába, ilyen kis leesésgátlós, neki vettük, de soha nem aludt benne, szóval odafekszem, és odaveszem magam mellé a picit, és úgy alszunk tovább reggelig.

2011. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
na most jól le leszek pontozva,de minek szokatod oda,ha aztán panaszkodsz,hogy nem tudod átszoktatni.ha nem szoktatod rá,nem kell leszoktatni
2011. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!