Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai ébredésnél még...

Éjszakai ébredésnél még mindig felül néha az ágyban 15 hós kisfiam. Más is csinálja még ebben a korban is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17 hónapos fiam is csinálja ha egyedül van. Ha mellette alszom, nem.
2011. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En 17 eves vagyok es meg en is felulok ,ez nem vicc
2011. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 35 hónapos, mai napig felébred éjjel többször is. Vagy kiabál mire átmegyek és akkor már rendszerint ül az ágyában, vagy útközben "találkozunk", vagy csak simán átjön hozzám és odabújik közénk. :) Ez van, már megszoktam, nem tudok mit csinálni.
2011. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vipagi válasza:
szia! Nekem 18 hónapos a kislányom, mellettem alszik és még így is van, hogy néha felül. Ilyenkor szerintem ellenőriz, hogy mellette vagyok-e, meglát és egyből vissza is fekszik :)
2011. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Az enyém fel is állt, nemcsak felült, de kb. másfél éves kora óta nem csinálja, sőt nem is sír, inkább azt mondja, hogy anyuka,anyuka, anyuka :)

2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!