Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan problémám van, hogy...

Klopcsik Bernadett kérdése:

Olyan problémám van, hogy nemrég költöztünk anyósékhoz és a gyerek nem engedi, hogy én etessem, én játszak vele, stb. csak a mama, papa, mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Az újdonság varázsa. Ne vedd fel, mert csak magadnak okozol ezzel felesleges problémát.


Ha nálunk van az anyósom vagy a szüleim, akkor én megszűnök létezni a gyerekeknek, csak mama így, mama úgy, anya menj már ki. :))


Ez természetes!

2011. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy picit pihenhetsz. Az öregek úgy is elfognak fáradni, hipp-hopp.
2011. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van,amit az első írt
2011. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy lelkizz emiatt, a gyerekeknél ez már csak így van, ahogy előttem is írták... Örülj neki, h van egy kis időd magadra :D
2011. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

így van, igazuk van a többieknek az újdonság miatt van ez, nem azért mert nem szeret!!!!

nálunk apa az isten (én csak a kettes számú kedvenc vagyok) de ha megjön az unokatesó, akkor még apa is le van ejtve :)

2011. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Kicsit megnyugodtam, bár egész nap velük van, de akkor ez normális.Eddig csak Én léteztem számára és az Apja, kicsit rosszul esik, de ez van.Köszönöm a segítségeteket!
2011. aug. 3. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Nálunk is ez van.csak mi velük lakunk,tehát ott nincs újdonság varázsa.bánt a dolog de majd elmúlik.
2011. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!