Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermeketek fél...

3 év körüli gyermeketek fél valamitől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a közelében kutya ugat, akkor fél. Ha a járdán sétálunk, már előre felkéretőzik az ölembe, mert megjegyezte, hol van kutya. Mondja is ilyenkor, hogy "Anya, félek!".
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fél a sötétben - de ha be van kapcsolva az éjjeli fény a szobájában, akkor már nem zavarja, ha egyedül marad.


Fél egyedül kimenni a WC-re, valakinek mindig őrködnie kell az ajtónál.

2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, fél, hogy elmegyek és nem viszem magammal.
2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam nagyon fél a vihartól. Amikor esik az eső mindig megkérdezi, hogy jön a vihar is? Remélem a mai elkerüli a mi környékünket. :(
2011. aug. 8. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
A kígyótól,sosem találkozott kígyóval,nem látott olyat vele kapcsolatban ami ijesztő lehet/lehetett,mutattuk azóta állatkertben,én simogattam is csak a pozitív tulajdonságairól meséltünk stb.valószínű ösztönös az irtózása.
2011. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Múlt kedd óta a darázstól (megcsípte)
2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak 2 évesen, amikor (társasházban lakunk) a felső szomszéd (140 kg) állandóan teli talppal járt-kelt a lakásban, meg állandóan húzogattak valamit a padlón éjjel-nappal. Na, ezektől a hangoktól nagyon félt. Amióta ezek "megszűntek", azóta nem fél semmitől. 3 éves lesz szeptemberben.
2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szakállas,hajléktalan bácsiktól!2évesen megijedt mikor a kukában guberolt a bácsika!
2011. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 27 hónapos és sok mindentől fél.

Nagyon fél a bevásárlóközpontokba a wcbe szerelt kézszárító géptől.A motoroktól amikor elindulnak,a bogaraktól,az ajtón a kukucskáló lyuktól.És még jó pár dologtól.

2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a legnagyobb félelem hogy nem jön velem.Vagy nem megyek érte.
2011. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!