Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan székmagasító,...

Létezik olyan székmagasító, amit háttámla nélküli széken is lehet használni?

Figyelt kérdés
2 éves fiam már velünk enne egy asztalnál, nem szereti az etetőszéket, de sajnos csak olyan székeink vannak, aminek nincs támlája. Van megoldás?
2011. aug. 9. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Na, ahogy kiírtam a kérdést, rögtön találtam egyet, pedig mióta kerestem:) Erről mi a véleményetek?

[link]

2011. aug. 9. 12:09
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem két fillér, de nekünk nagyon bevált. :D

2011. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy linkeltél egyet. :)

Szerintem az jobb lehet, mit a miénk, mert annak van háttámlája. Viszont nem tudjátok olyan sokáig kihasználni...

2011. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon frappáns megoldás, ami nektek van, csak ezzel továbbra is fennáll a probléma, hogy nincs támla és leesik a gyerkőc. Azért köszi!
2011. aug. 9. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Legtutibb ötlet, vegyèl 1000 ft-ért Egy háttámlás széket! 2 éves lányom azon ülve miden székmagasító nélkül eszik velünk:) ha tud majd 1-2 év múlva ülni támla nélküli széken, akkor ezt kidobod!!!
2011. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez már nekem is eszembe jutott:) De csak a széken ülve nem ér a nyakáig az asztal? Hogy tud úgy enni?
2011. aug. 9. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi kb. 2000 FT-ért vettünk autós ülésmagasítónak árult hungarocell ülőkét. Autós ülésnek sosem használnám, de otthon székre magasítónak tökéletes, könnyű, olcsó, a gyerek is simán le-fel tudja rakni magának., a huzata levehető, mosható.

Ezt kombináld azzal, hogy vesztek egy háttámlás normál széket neki, és meg is van oldva a probléma. Szerintem ez a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás.

2011. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nahát, ez az autós üléses a legjobb ötlet, azt hiszem ezt választom. Mindenkinek köszi a tippeket!
2011. aug. 10. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!