Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisgyerekek hány éves...

A kisgyerekek hány éves korukban tanulják meg bekötni a cipőfűzőjüket?

Figyelt kérdés
Tegnap eszembe jutott csakúgy, és nem emlékszem én mikor tanultam meg, csakhogy kicsi voltam... Szóval körülbelül hány évesen?
2011. aug. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire iskolába megy, addigra jó ha megtanulja. Tehát 5-7 éves korban.
2011. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk oviba menéskor feltétel volt (persze az még szoci korszak volt)
2011. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem a bátyám tanított meg, még ovis voltam, talán 4.5 éves.
2011. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
oviban 4-4 évesen
2011. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-5
2011. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oviban a lányomnál először öt évesen próbálkoztak az ovónők.Tehát én is azt mondom,hogy 5-7 év a mai elvárás.
2011. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4-5 évesen egyedül kötöttem, meg az oviban néha az unokatestvéremnek is én kötöttem.
2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én óvónő vagyok, általában öt és hat év körül, tehát nagycsoportban próbálgatjuk a cipőkötést.Hamarabb nincs értelme, mert erre is meg kell érnie a gyereknek agyilag is, és a szem-kéz koordinációja is ekkorra éri el a megfelelő fejlettséget,hogy természetesen megfelelő gyakorlással képes lesz ezt elsajátítani.
2011. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom 5,5 éves, most megy nagycsoportba még nem tud cipőfűzőt kötni, de igazából még alkalma sem nagyon volt látni,se csinálni,mert eddig 1db fűzős cipője volt csak, az is az ovis tornacipője:) Csomót azt már nagyon jól tud,a macijának a masniját jól begubancolta:) Azt hiszem megyek is és megtanítom neki a masnit:)
2011. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!