Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Extra paramami vagyok, ugye...

Extra paramami vagyok, ugye nem kell 23 hónaposomnak már légzésfigyelő aki koraszülött volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem kell. A fiaimnak 8 hós koruktól nincs, 2 nap miatt ők is korababák. Holnap lesznek 1 évesek, minden ok velük.
2011. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem, már nagy baba!
2011. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én vagyok a másik paramami.Kislányom múlt hét vasárnap volt két éves.Ebből az alkalomból félretettem paramami mivoltomat és kivettem a légzésfigyelőt.Elég jól ment,egyáltalán nem parázom azóta.
2011. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen végülis már nem csecsemők !
2011. aug. 13. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell,hisz egészséges,semmi baja,már nem kisbaba.
2011. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Most komolyan legzesfigyelot hasznaltok egy 2 eves gyereknel?
2011. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 28 hónapos és még mindig alatt van a figyelő, bár a légzésfigyelő részét már kikapcsoltuk,de bébiőrként még üzemel.Amíg nem kap másik ágyat addig használni is fogom.Nem azért adtam ki 50 ezer forintot 3 éve,hogy a szekrénybe porosodjon ez a cucc,hónapokon keresztül.Eladni nem akarom,ha már megvan kit zavar,hogy használjuk,senkit.Nekünk így jó és kész.Más véleménye meg nem érdekel.Néha még most is bekapcsoljuk a lézgésfigyelő részét pár percre,hogy rá nézzünk,hogy vesze-e levegőt.Egyáltalán nem vagy paramami.Az én fiam teljesen egészségesen született,és milyen érdekes 16 hónapos korába 2 szer is beriasztott a figyelő mert annyira mélyen elaludt a szobájába,hogy nem vett levegőt.

Nem volt gond mert a figyelő csipogására felkelt szerencsére.És 18 hónapos korába is megtörtént sajnos ez az eset.De nekem a dokik is megmondták,hogy figyelni kell nagyon a fiam, ha lehet úgy aludjon,hogy ne egyedül és valamennyi alapzaj mindig legyen,hogy ne tudjon annyira mélyen elaludni,ahogy szokott.

2011. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kivettük alóla ,mert a doki azt mondta hogy már nem kell ! Csak én parázok !
2011. aug. 16. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell...azt nem tudom milyen készüléketek van-nekünk AngelCare AC401,ez légzésfigyelő+!bébiőr-de az én véleményem az,hogy nem árt tudni,mi törénik a kicsivel,és a bébiőr funkciót a mai napig használjuk.Nekünk emeletes házunk vng,ezért használjuk a bébiőrt(a fiunk 3 éves).
2011. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy 6 hónapos korig fokozott a veszélye a légzés-leállásnak koraszülött baba esetén.

Bár a fiam 2 éves lesz most augusztusban, de még mindig használjuk, mert a bébiőr funkció nálunk is jól jön az emeletes ház miatt.

Ebéd után alszik egy-másfél órát, és akkor nyugodtabban rendezem a kertet, ha tudom, hogy a teraszra kitett vevőn biztosan meghallom, ha felébred, és szólít.

2011. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!