Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vágja a poharat stb a...

Miért vágja a poharat stb a földhöz? (Akaratos kis lurkó a 2 évesem, de nagyon ügyes okos kisfiú -ha nem fáradt, mert akkor hisztis manóvá válik-.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves. Pár hete kezdődött nála, hogy az asztalon levő poharat,tányért, jénait és még sorolhatnám, hirtelen ötlettől vezérelve fogja és a földhöz csapja.Százezerszer elmondtam neki, hogy megvághatja magát és ezt nem szabad.Mind ha csak a falnak mondanám. Már nincs 2 egyforma poharunk:(A büntetés sem sokat ér, pedig erélyesen rászólok és a szobájába küldöm vagy éppen viszem ha hisztizik közben. Adjatok légyszíves tanácsot aki hasonló cipőben járt!
2011. aug. 13. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

először is cseréld le műanyagra és akkor nem sérti meg magát.

sajnos tanácsot nem tudok adni az én lányom 17 hónapos és ő is nemrég kezdte el ezt csinálni

nem tudom miért.

úgyhogy én is repesve várom az ötleteket

2011. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1,5 évesen kezdte, 3 hónap múlva lesz 3 és még mindig csinálja :( (hiába minden bünti
2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!