Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy éjfél- 1...

Mitől lehet hogy éjfél- 1 óráig óránként kel 8,5 hónapos kisfiam, de utána már 3-4 órát is alszik egyben?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet ez. Olyan 8 óra körül elalszik és óránként felsír! Éhesnek biztos nem éhes, mert nem akar szopizni. Néha vizet adok neki, mert szomjas, de azt sem mindig fogadja el. Lehet hogy a foga jön megint, de akkor miért csak éjfélig kel ilyen sokszor?
2009. okt. 8. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia.ez nálunk is igy volt,elötte utána rendesen aludt,valamikor régen olvastam valahol hogy északa az ember teste kiadja az összes fájdalmat,hogy az agy feltudja rendesen dolgozni,ha ilyenkor kelünk fel akkor szinte mindenünk fáj.a picik foga általában északa a legfájdalmasabb szakaszába lép,és ez lehet,hogy pont az-az idő amikor fel kel a babád.én múltkor azt csináltam,hogy amikor mindig 1-3 között kelt,hogy akkor adtam neki fájdalomcsillapítót.az hatott és utána álltalában reggelig aludt.
2009. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, látod ez lehet... Viszont nekem ezt fájdalomcsillapító kúp (Nurofen) mellett is csinálja! Tegnap éjjel adtam neki és mégis kelt. Leírom hogyan:

8-kor elaludt, 9, 10, 11, 12, 2-kor felébredt és 3-ig kínlódtam mire visszaaludt mert olyan éber volt, aztán kelt még 5kor, 3/4 6kor és végül fél 8kor! És ezt most fájdalomcsillapító mellett! Nagyon durva, nem?!

2009. okt. 9. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!