Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül most a bárányhi...

Mennyibe kerül most a bárányhimlő oltás?

Figyelt kérdés
Egyszerre fogja kapni a lányom a meningitis ellenivel. 3 éves, ovira készülünk, azért adatom be. Ti hogy készítenétek fel? Adnátok tippeket, hogy hogyan beszéljem meg vele előre? A legutóbbi oltás nagyon megviselte, lelkiismeret furdalásom volt, hogy talán nem beszéltem meg vele előre rendesen...
2011. aug. 14. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb 14 e ft.

Az én kislányom is most megy oviba és sokat gondolkodtam rajta hogy beadassam e.Egy orvos azt mondta hogy ő nem ajánlja mert legyengíti a betegséget és a szhervezetben nem alakul ki megfelelő védettség.

2011. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a kettő együtt, vagy egyesével? remélem a kettő együtt ennyi, mert különben az egész ovira készülő költségvetésem rámegy...

nálam az volt a döntő érv mellette, amikor egy ismerős kislány elkapta: 40 fokos láz, iszonyú viszketés, még a pisilés is csípett neki, mert ott is kiütéses volt. legalább meg akarom adni az esélyt, hogy megússzuk... a dokink meg ajánlotta, úgyhogy beadatom.

2011. aug. 14. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én beadattam a 18hónapos kisfiamnak,darabja az oltásnak 8756ft volt.a mi dokinönk nagyon ajánlotta,ezért adattam be neki a 15hós oltással együtt.kutya baja sem volt töle.az oltás beadatását én nem beszéltem meg a nagyobbik fiammal se,mert csak beizgult töle és jobban stresszelt.
2011. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!