Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam februárba tölti a...

A kisfiam februárba tölti a 3-at, és csak szeptembertől mehet oviba, akkor a köztes időben jár valami támogatás a családi pótlékon kívül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Az én lányom is februárban tölti a 3-at, se bölcsi, se ovi. Megy családi napközibe, én meg dolgozni.
2011. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a problémám, hogy nincs munkahelyem, és kisvárosban lakunk, és a kisgyereket nincs kire bíznom. Bölcsibe nem vették föl.
2011. aug. 16. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz még a bölcsivel.. hátha lesznek üres heylek ( próbálj meg ismerős vállkozótól munkáltatóit szerezni).


Ha fel vették bölcsiba akkor szeptemberig járhat oda. Utána meg ha sikerült az ovi akkor oda.

Nekem a kisebbik szepttől ovis lesz ( ő is februári) és most még bölcsizünk kicsit ovi előtt.

2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam idén februárban. Febr 1- én töltötte a 3. szülinapját, szeptembertől kezdheti az ovit.

Munkahelyem megszünt. Elmentem munkanélkülire, jelenleg ez a bevételi forrás. Néha találok alkalmi munkát, ez havi szinten 7-8000 ft-ot hoz a konyhára.

Nálad az alkalmi munka gondolom kilőve a gyerekfelügyelet megoldhatatlansága miatt.

Marad a munkanélküli.

De amint a 3. életévét betölti a munkanélkülire kell menned azonnal az előző munkaadódtól származó papírokkal. Érdeklődj a munkaügynél előre, melyek ezek a papírok, h ne akkor kelljen keresgélni.

2011. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom januárban tölti a 3-at, de itt nálunk felveszik már januárban, nem csak szeptemberben.Próbálj meg beszélni az ovival, vagy hátha lesz hely a bölcsiben.
2011. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!