Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyermeked,...

Hány éves volt a gyermeked, amkor már evett konzerves halat?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan a nevét, paradicsomos és olajos változatban lehet kapni a boltban, és kicsi konzervben van.
2011. aug. 16. 13:27
 1/4 R. Zita ***** válasza:
Szia! Az én fiam egyéves kora óta eszik olajos tonhalat, igaz összekeverem tömlős sajttal vagy margarinnal és pár csepp citromlét keverek hozzá. Kenyérrel eszi, imádja! (sparban veszem a DeSpar márkát)
2011. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en ksifiam mar regota eszi a konzerves halat. Kb. 9 honapos kora ota. Evett mar paradicsomos meg olajos szardinia konzervet is. Ebbol csinaltam mindig neki halpastetomot kenyerre kenve. Evett mar tonhal konzervet is olajosat meg simat is. Szinten evett mar lazac konzervet is szendvicsnek es makrella konzervet is. Kedvence a tonhal konzerv, kikeverve aprora vagott kaliforniai paprikaval, kukoricalval, reszelt sajtal es majonezzel. Ezt ha kenyerre kenem neki kepes 3 szeletet is bevagni egyulteben. :) Most 18 honapos
2011. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. aug. 16. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de bölcsiben rendszeresen készítenek belőle krémet.
2011. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!