Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám rávenni gyermeke...

Hogyan tudnám rávenni gyermekemet a kenyér félék evésére?

Figyelt kérdés
Segítsen vki,kislányom 14 hónapos,de még mindig nem hajlandó megenni a kenyeret,kiflit,...stb.Próbáltuk már sok féle módon(kakaóba áztatva,katonákra vágva,egyben h had egyen önállóan,...stb)de egyik módszer sem segített.volt egy időszak amikor joghurtba tettem bele és úgy megette de 1 hónap után megunta(gondolom).kipróbáltam úgy is h eszek vele de akkor csak játszott.kislányom alapból rossz evő(keveset eszik v semmit)vki tudna nekem ajánlani vkit aki evési problémákkal foglalkozik?
2011. aug. 16. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kalács, kenyér helyett? Keksz? Kenyér mogyorókrémmel, de erre rászokik és abból nem lesz vajas kenyér.
2011. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne rávenni? Ha nem szereti, ne adj neki. A szénhidrátot máshogy is be lehet vinni.
2011. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!