Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz napokon belül a...

2 éves lesz napokon belül a kislányom és annyira tanácstalan vagyok mit vegyek Neki szülinapjára! Ötletek?

Figyelt kérdés
Sok mindene van, gyurma, kifestő, rajzolós dolgok, babakocsi, és még sorolhatnám. Az utóbbi hetekben rákapott a babázásra ezerrel, öltözteti tisztába teszi, eteti, fürdetni szeretné. Igazából az utóbbiban gondolkodom, de honnan lehet beszerezni játék babáknak való kiegészítőket? Kiskádat és hasonlót? Ha van ötletetek szívesen várom. Szereti a szét és összeszerelős dolgokat. A könyveket nem igazán, és a plüss állatokat sem.
2011. aug. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Építő? Lassan belenő egy ilyen nagy kockákból álló fa építőjátékba... :)
2011. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a tescoba vettünk.Kiskád volt benne,baba,fésü,köntös a babánk,hintőpor,tusfürdő stb.Rengeteg kiegészítő volt hozzá.Másfél évesen kapta, most 3éves de még mindig imádja.
2011. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

regiojatek.hu

jateknet.hu

nem néztem meg de tut találsz mindkettőbe:))

Nekem fiam van hidd el annak még nehezebb ajándékot venni...mint egy lánynak

2011. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom nemrég volt kettő, elvittem egy játszóházba és ott beleszeretett a tépőzáras zöldségekbe:

[link]

illetve a mamáéktól kapott egy szippancs porszívót, azt is imádja

2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!