Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 1-2 napig másnál van, és...

Ha 1-2 napig másnál van, és ott alszik 1-1,5 éves gyereked, utána hogy viselkedik veled?

Figyelt kérdés
Nekem utána sokat sírt, sokkal nyűgösebb és hisztisebb volt. Ez másnál is volt így? Mitől lehet?
2011. aug. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volt soha nálunk ilyen, hogy ennyire pici gyerekem napokig másnál aludt. Ahány ház, annyi szokás, de szerintem érthető, ha nem jól viseli, mert a szüleire van a legnagyobb szüksége 2-3 éves koráig!

3 gyerekes anyuka

2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3éves már a kisfiam gyakran alszik nagyiéknál.már 1éves kora óta.én azt figyeltem meg, hogy utána 1-2napig nagyon rossz, hisztis.szerintem ez azét van, mert ugye nagyiék csak vele foglalkoznak, itthon meg ha ketten vagyunk ugye főzni is kell ....
2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a viselkedés csak a szüleinek szól. Legalábbis nálunk. Én már beletörődtem, hogy bár a fiam egyáltalán nem hisztis meg nyafogós, de velem, velünk itthon sokkal többet nyafog, sokkal többet kell fegyelmezni, mint mikor másnál (nagyszülőknél) van. 21 hónapos, már volt egy párszor anyukáméknál is, anyósoméknál is több éjszakát, egy hangja nincs olyankor. Mikor hazajövünk, ahhoz képest "rosszabb" a helyzet, de az itthoni helyzethez képest nem.

Én annak tudom be, hogy a mamák csak vele foglalkoznak, türelmesebbek, és ház a sok élmény... nincs ideje nyafogni, unatkozni hisztizni. Mint itthon, anya már "uncsi" neki mindent lehet, próbálgatom magam mégsem egy ingergazdag környezet, mivel nap mint nap velünk van, ugyanabban a lakásban, ugyanazzal a játékokkal, ugyanazzal a rutinnal, ugyanazon a játszón stb (mi legalábbis panelban lakunk, anyósomék kertes háza kánaán számára)

Ez is nyilván gyerekfüggő, hogy ki hogy viselkedik, nálunk ez a helyzet és már beletörődtem. Sőt, ha már ott vagyunk a "más" helyen, de én vagy az apja is ott vagyunk, már nem úgy viselkedik, mint mikor nem vagyunk ott.... Szóval ez tuti, hogy a szülőknek szól, és minden gyerek ilyen. Aki meg nem hagyja ott ennyi idősen, ő meg nem tudja, hogy milyen lenne ha otthagyná....

2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!