Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi képet hívtatok elő...

Mennyi képet hívtatok elő első évről kb?

Figyelt kérdés
Jaaaaj, hiába próbálok szelektálni, 900 db-nál járok, de nincs szívem tovább szűkíteni a képeket. Nagyon sok jó képe készült és sorozatok is. Nagyon sokallom a 900-at, de ha végignézem akkor nem.
2011. aug. 22. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát...én ténylegesen 3-4 képet nyomtattam ki fotópapírra (+ az ajándékok pl. nagyiknak). Természetesen készült több is, de ezeket DVD-n archiváltuk, nincs értelme ennyi képet előhívatni, úgysem nézegeted egy idő után, aztán csak porfogó, kerülgetni kell, mert kidobni meg sajnálod. Nálunk annyi kép van előhívva, amit beteszünk a családi albumba (2-3 darab) és amit kiteszünk polcra, falra (megintcsak 1-2 darab/gyerek).
2011. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb ötven darabot.én gépen szoktam inkább nézegetni.nem sok értelmét látom több száz darabot előhivatni,amikor a gépen csak megnézem ingyen.le van mentve külső merevlemezre és dvd-re is
2011. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat és nagyon sokszor, mert osztogattam a családnak. Szóval több százat biztosan előhívattam 15-16 hónapos koráig. Most leálltam, pedig jó lenne, mert pontosan tavaly nyár óta egyetlen kép sincs előhívatva.
2011. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

30-40 képet.

a többi a számítógépeken, mobilokan, cdken vannak :)

2011. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első évről kb 20 képet hivattam elő + azokat, amik a karácsonyi ajándékba mentek.

A jó képekből összeállítást csináltam és dvd-re mentettem.

Tudom, hogy nem ugyanaz, de első év 900 kép, ahoy növekszik, egyre több mindent csinál, több témában lehet fotózni, ergo több is készül, akkor már 1200 lesz, aztán 1500, 2000, és a végén lépni nem tudunk az albumoktól. :)

2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A DVD elég rövid életű, talán egy külső merevlemezzel nyugodt lennék:(( Azért is szeretnék többet előhívatni, de sokallom én is a 900-at:( Még várok válaszokat
2011. aug. 22. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Magunknak talán 5db-ot, a többit a családnak.

Mi mindent cd-n és dvd-n tárolunk, még albumunk sincs.:)

2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én az első évben minden héten szombaton csináltam egy képet, plusz hozzátettem egy kis videót az első lépéseiről, ebből vágtunk össze egy zenés videót, amit kaptak a családtagok is. Nekünk ez az album.
2011. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első évről egy 300 db-os album lett tele :) De én ezt is soknak tartom :)
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is album volt, bár nem első évből, hanem inkább az első kettőből. Az első évből készültekből kb. az album felét teszik ki, ami egy olyan 40-50 fotó. Rólam és az öcsémről anyukánk csinálta, amikor még kicsik voltunk.

13L

2011. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!