Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinibe öltözettétek a babátok...

Csinibe öltözettétek a babátokat az első szülinapján? Kiket hívtatok meg a bulira?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert ilyenkor bele mászhatnak a tortába. :D

Vagy mindegy milyen ruciban van és utána átöltözés!!! :D:D:D

A bulit én úgy gondoltam,hogy szűk család és 1-2 barát babákkal.De lebeszéltek a szüleim,azzal,hogy nem kellene ekkora buli 1 éves kislányomnak. :S

Köszi a válaszokat.

11,5 hónapos kislány anyukája


2009. jún. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a család volt ami 16 embert jelent.

Kisfiam ing és farmerbe volt. belemászott a tortába, de ki tudtam mosni. nem lett baja.

2009. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én biztos csinibe öltöztetem, van áztató és mosószer, mégis ez az első szülinapja:-)

Nálunk sok szülinap lesz, mert itthon 14-én ünneplünk apával, dédivel, anyósékkal. Aztán megyünk mi szüleimhez, ott lesznek anyumék, én nagyszüleim, keresztanyám, nagynéném családjával.

Aztán hó végén jön sógorom barátnőjével külföldrő, az egy másik sztori lesz.

Barátokat nem hívunk, nem is nagyon van, max a szomszéd kisfiú, de eszembe sem jutott meghívni, ők sem hívtak meg minket az ő első szüinapjára.

TEhát család.

De ha lenne, miért ne hívna az ember barátokat is?

2009. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is család lesz,de csak a szűk család,nem jo a nagy tömeg az ekkora gyereknek.Tortaevés után persze átöltözés....
2009. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most volt egy éves a kicsi fiam.Mi is a családdal ünnepeltük,ráadásul az unokaöcsém aznap ballagott az oviból,így együtt tartottuk a kettőt!Hát az ünnepeltet nem igazán érdekelte,hogy szülinapja van.Igaz a gyrtya és a tüzijáték tetszett neki.A gyertyát próbálta elfújni,de nem sikerült.A tortával való kapcsolata annyi volt,hogy jól belemászott,de nem ízlett neki pedig babáknak való volt!Anyósoméknál külön megünnepeltük,ő készített egy répatortát,és viszont az ízlett neki!
2009. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Nálunk a szűk család 15felnőtt és 2 gyerek+ 2 család lenne még.Majd meglátom.

És mi volt a menü a vendégeknek?

2009. jún. 7. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is nem soká 1 éves lesz.Mi bográcsos marhapörköltet fogunk főzni,mert ezt imádja mindenki és apa főzi,nekünk nem lesz gondunk rá,csak a sütésre előtte.Mi nem leszünk sokan,1 barát aki már szinte családtag,nagyszülők és mi.Szerintem mindenki annyi főt hív amennyit szeretne,én nem szeretném ha többen lennénk,a keresztelőn 13-an voltunk és azt már sokallottam,féltem is előtte hogy szolgálok ki ennyi embert,de a nagyszülők csináltak majdnem mindent én meg a babámmal foglalkoztam,akkor 4 hónapos volt.Mi szép ruhába öltöztetjük,mert fényképezkedünk majd,legfeljebb ha összekeni akkor csere.
2009. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
délután ünnepeltünk és szendvics, süti és a torta
2009. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!