Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy hülyeséget csináltam,...

Nagy hülyeséget csináltam, most akkor kidobjam?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy elmentünk nyaralni a családdal, és a gyerek bilijét el felejtettem kiönteni,mire hazajöttünk a nagy melegben besűrűsödött, és iszonyat büdös lett a bili is és a tartálya is.Olyan zárt bili, aminek van teteje is.Rá volt csukva, így a fürdőszobában nem lett bűz.De úgy érzem, hogy tönkretettem a fiam kedvenc bilijét.Direkt nem ezt vittem el a nyaralásra, hogy megóvjuk.:( Most akkor kidobjam, vagy elég ha domestoszos vízzel jól lemosom? Nagyon büdi lett a belseje a tartálya.Most akkor ezek után nem kap fertőzést ha ezt használjuk tovább?
2011. aug. 24. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mosd el alaposan domestosos vízzel és nehány napra tedd ki szellőzni. Ha van rá lehetőséged át is főzheted.
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem kap fertőzést tőle a fiad, nem kell kidobni. Mosd át alaposan Domestososz vízzel. Esetleg fél órára hagyd ázni a domestoszban.
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 napig állt benne a pisi, és hát jól bebüdösödött.Ti kidobnátok? Ha nem, akkor mivel mosnátok ki a helyemben.Ilyen még sosem történt, hogy nem öntöttem ki, csak még indulás előtt kitalálta, hogy kell neki pisilni, erre a lánytesónak is kellett, őt meg a wc be pisiltettem, és a nagy sietségben elfelejtettem kiönteni.Pedig úgy vigyázok rá, és mindig azonnal kiürítem.:(
2011. aug. 24. 14:13
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem dobnám ki. Áztasd Domestosos vízzel, majd utána ecettel esetleg, aztán jól forrázd ki sok-sok forró víz alatt! Szerintem pár nap alatt helyre lehet hozni, semmi fertőzést nem fog kapni, én így gondolom legalábbis.
2011. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a kedvenc bilije, és annyira sajnálom.
2011. aug. 24. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, mielőtt bárki megszólna az átfőzést úgy értettem, hogy van ahol van kinti tűzhely pl: kutya kaját főzni. Egy rossz edénybe bele és jól átforralod miután kidomestosoztad. De szerintem a domestos elegendő önmagában is.
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Domestos, és forró vizet bele. Utána ecet+szódabikarbóna, pár nap kinn, és már kész is.
2011. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
ha nem túl drága, és téged megnyugtat, vegyél másikat (a mi bilink 560 ft volt). ha nem így döntesz, domestosos áztatáás után ez a jó kis UV-sugárzás is sokat segít a fertőtlenítésben. tedd ki a napra legalább egy napra :))
2011. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
A Domesztos a baktériumok 90 % pusztítja csak el és többivel mit csináltok,
2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, bevásárlókocsin, telefonon, távirányitón több baci van, mint az ominózus bilin egy domestosos mosás után, ebben biztos lehetsz... Mint ahogy a vadiúj bili sem steril.


Egyébként lehet kapni (dm, rossmann) olyan fertőtlenitő kendőt, ami 99%-ban pusztit bacit, virust, gombát.

2011. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!